Opis inwestycji

„PEKABUD-MORASKO” Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Szarych Szeregów 25 utworzona została w roku 1988 w ramach restrukturyzacji Poznańskiego Kombinatu Budowlanego Suchy Las. Spółka figuruje w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000049050.

Firma z 27-letnią tradycją w okresie swej działalności prowadzonej na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego stała się liderem wśród generalnych wykonawców prac budowlanych, remontowych i modernizacyjnych.


Spółka „PEKABUD-MORASKO” wykonuje „pod klucz”: budynki mieszkalne i mieszkalno-usługowe z garażami podziemnymi, z infrastrukturą techniczną w zakresie sieci kanalizacyjnej, deszczowej, sanitarnej i wodociągowej, placami zabaw i drogami osiedlowymi w technologii tradycyjnej, monolitycznej, a także tradycyjno-monolitycznej.

Realizując inwestycje dla innych podmiotów (współpraca m.in. z ZKZL w Poznaniu, UWI Inwestycje SA, PSM Winogrady, SM im. 23 Lutego w Koziegłowach oraz PTBS Sp. z o.o.), Spółka realizuje także własne inwestycje deweloperskie (np. zespół domków jednorodzinnych „Osiedle Pastelowe” na ul. Firlika w Poznaniu, budynek apartamentowy „Dom pod Jesionami” przy ul. Ugory w Poznaniu, budynki wielorodzinne na os. Batorego 53 i 55 w Poznaniu), w sumie oddając do użytku ponad 10 tysięcy mieszkań.

Firma gwarantuje pełną dostawę materiałów i wyposażenia oraz sprzęt do realizacji robót.
Zapewnia terminowość wykonania robót oraz ich wysoką jakość, co potwierdzają posiadane referencje.

Za osiągniecia w branży budowlanej Spółka „PEKABUD-MORASKO” w roku 2009 dołączyła do grona najdynamiczniej rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw uzyskując tym samym przynależność do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Swój sukces firma zawdzięcza nie tylko wykwalifikowanej kadrze technicznej pracowników, ale także współpracy z wieloma specjalistycznymi firmami wykonującymi roboty wykończeniowe, elewacyjne, instalacyjne, montażowe konstrukcji stalowej  oraz drogowe.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań180
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKarpia 25

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 180
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję