Rynek Wschodni

Deweloper: Quadro Development
od 7.100 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja Rynek Wschodni, realizowana przez Quadro Development podkreśla atuty nowej poznańskiej lokalizacji. Jesteście blisko Ronda Śródka i rzeki Warta, a jednocześnie w spokojnym otoczeniu. Odkrywamy nowe miejsce na mieszkaniowej mapie Poznania, zachowując kameralny charakter osiedli Quadro. W ramach inwestycji zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 47 mieszkań, o powierzchni od 29 do 84m² Przyszli nabywcy mają do wyboru kompaktowe kawalerki, popularne mieszkania 2-pokojowe, a także szeroki wybór lokali 3-pokojowych. Propozycję dewelopera uzupełniają większe przestrzenie, aż do 84 m² o dużych możliwościach aranżacyjnych. Mieszkaj w symbiozie z naturą blisko wszystkiego, co duże miasto może zaoferować! Planowane rozpoczęcie budowy to listopad 2021 roku.

Do mieszkań parterowych przynależą ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub loggie.

Rynek Wschodni proponuje przyszłym mieszkańcom dodatkowe udogodnienia gwarantujące komfort zamieszkiwania, w tym m.in.: winda i podziemna hala garażowa na 31 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich.

 

Lokalizacja

Projekt Rynek Wschodni to miejsce gwarantujące komfort zamieszkiwania. Z naszej inwestycji kilka minut zajmie dojazd samochodem do Ronda Śródka. Oczywiście funkcjonuje także sprawna komunikacja miejska. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy realizowanym budynku. Warto dodać, że w nowej perspektywie unijnej, obejmującej lata 2021-27, Miasto Poznań zamierza przedłużyć linie tramwajową pętli Zawady do stacji Poznań Wschód. Natomiast już dziś z tej stacji kolejowej można łatwo dotrzeć na Dworzec Główny, czy po prostu podróżować w różne regiony Polski. Rodziców zadowoli dobre zaplecze szkolno-oświatowe, bowiem obok inwestycji znajduje się przedszkole Mała Biedronka oraz Szkoła Podstawowa nr 45. Ponadto, w najbliższej okolicy znajdują się także liczne punkty handlowo – usługowe (m.in. Biedronka, Lidl, Poczta Polska oraz wiele innych). Miłośnicy aktywności fizycznej mogą liczyć na nadwarciańskie tereny zielone, a tam liczne ścieżki pieszo-rowerowe, w tym popularna Wartostrada. Zieloną ostoją jest również urokliwy Parku Ks. Tadeusza Kirschke. Położenie naszego projektu pozwala na swobodny dostęp do wszelkich wydarzeń kulturalno – rozrywkowych na terenie pobliskiej Śródki i Ostrowa Tumskiego.

 

O deweloperze

Zespół Quadro Development tworzą profesjonaliści, mający wieloletnie doświadczenie i wiedzę w branży mieszkaniowej. Współpracujemy z architektami i wykonawcami posiadającymi bogate portfolio udanych projektów budowlanych. Nasze inwestycje są zgodne z nowoczesną myślą architektoniczną, przemyślane i dopracowane pod względem użyteczności oraz estetyki. Starannie dobieramy ich lokalizacje, by gwarantowały komfort i bezpieczeństwo. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo, a także opiekę na każdym etapie realizacji inwestycji.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.100 zł
  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 29 do 73 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaI kw. 2023
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań48
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaGłówna 33

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 48
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję