Sołtysowicka 21C

Deweloper: Republika Wnętrz
od 6.292 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja

W sprzedaży pozostała już tylko połowa z dostępnych w inwestycji 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to głównie lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju z aneksem kuchennym. Część lokali posiada balkony. Przygotowaliśmy także kilka lokali dwupokojowych, wszystkie z aneksami kuchennymi  w każdym z pokoi. Budynek oferuje pralnię samoobsługową i hol z recepcją, a dla zmotoryzowanych garaż podziemny.

Funkcjonalne lokale o małych metrażach gwarantują zyski z najmu długo i krótkoterminowego. W bardzo atrakcyjnej cenie można zakupić nową nieruchomość w świetnej lokalizacji i nowoczesnym, eleganckim budynku.

Kupując mikro mieszkanie klient nabywa prawo własności nieruchomości lokalowej wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, czyli we własności gruntu i częściach  wspólnych budynku. Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zakupu w opcji z wykończeniem pod klucz oraz odliczenie podatku VAT, zarówno przez właścicieli firm jak i osoby prywatne będące czynnymi podatnikami VAT.

Inwestycja Sołtysowicka 21C jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Lokalizacja

Inwestycja Sołtysowicka 21C znajduje się na Karłowicach, ul. Sołtysowicka 21C. Wrocławskie osiedle Karłowice to miejsce pełne zieleni, lubiane przez mieszkańców za bliskość centrum, z pełnym zapleczem usługowym i doskonałą komunikacją. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się Instytut Filozofii, Instytut Socjologii, Instytut Studiów Międzynarodowych, Wydział Nauk Społecznych oraz Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu.

O nas 

Wrocławski Deweloper Republika Wnętrz od 2004 roku na rynku.
Podczas projektowania mieszkań przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Dzięki dobrze zaaranżowanej przestrzeni możesz spędzać miło czas w pojedynkę, z ukochaną osobą, dużą rodziną oraz przyjaciółmi. Żyj pełnią życia – dokładnie tak, jak chcesz.

Chcemy, aby dom kojarzył Ci się wyłącznie z tym co najlepsze, dlatego też na co dzień współpracujemy z wyjątkowymi architektami i profesjonalnymi projektantami wnętrz.

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży deweloperskiej. Skutecznie i odważnie kreujemy rzeczywistość Wrocławia oraz najbliższych okolic. Nie uznajemy półśrodków. Naprawdę cenimy Twój czas i pieniądze. Projektujemy różnorodne inwestycje, abyś mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.292 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 14,5 do 45 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaIII kw. 2021
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań250
  • DzielnicaPsie Pole
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Sołtysowicka 21C

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 4-5
Liczba apartamentów: 250
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję