Legnicka Street

Deweloper: Popowice Development Sp. z o.o.
od 6.700 zł/m2

Opis inwestycji

Spółka Popowice Development w 2017 r. zrealizowała i oddała do użytkowania pierwszy etap inwestycji Legnicka Street. Zakończenie drugiego etapu planowane jest na dzień 30 grudnia 2019 r, natomiast przeniesienie własności lokali nastąpi do dnia 20 kwietnia 2020 r. 

Nowoczesna, ale prosta w formie bryła inwestycji ma ponadczasowy styl, doskonale wpisując się w zabudowę i architekturę strefy śródmiejskiej Wrocławia, a okazała wielkość zabudowy podkreśli wielkomiejski charakter ul. Legnickiej.

Początki istnienia ul. Legnickiej sięgają XV wieku. W cztery wieki później ulica została osławiona mianem jednej z najpiękniejszych arterii miasta. Druga wojna światowa doprowadziła do jej całkowitego zniszczenia. Legnicka Street to krok ku przywróceniu ulicy przedwojennej świetności, jednak już we współczesnym stylu - na kształt zachodnio - europejskich metropolii. Projekt dzięki awangardowej architektury z klasyczną estetyką świetnie uzupełni pierzeję ulicy Legnickiej, wzbogacając ją i wnosząc w jej panoramę delikatną świeżość innowacyjności. 

W ramach II etapu naszego projektu powstaną 472 mieszkania usytuowane na siedmiu kondygnacjach kompleksu, które będą charakteryzowały się zróżnicowaną, ale zazwyczaj niewielką powierzchnią. Parter i I piętro zostaną przeznaczone na lokale handlowo - usługowe, biura oraz pomieszczenia magazynowe typu self storage. Projekt zakłada trzy kondygnacje podziemne z przeznaczeniem na duży parking dla samochodów osobowych i pomieszczenia techniczne. A wszystko to uzupełnione o świetnie zagospodarowaną zieleń – piękne krzewy, dorodne drzewa i szerokie trawniki w zacisznym patio w tylnej części obiektu. Obiekt wyposażony będzie również we wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - bez przeszkód będą one mogły dostać się na każdy jego poziom za pomocą nowoczesnych, cichych i szybkich wind.

Priorytetem w naszym projekcie jest zarówno aspekt wizualny obiektu, jak również komfort jego użytkowników. Dokładamy wszelkich starań, by realizowana inwestycja łączyła w sobie najwyższe standardy, zadowalając wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

Połączenie awangardowego designu i funkcjonalności bez wątpienia wyróżnia kompleks na tle wrocławskich inwestycji. Pracując, mieszkając lub korzystając z usług różnorakich lokali w Legnicka Street, będziesz miał pewność, że wybrałeś miejsce wyjątkowe.

Jedną z głównych zalet Legnicka Street będzie fenomenalna lokalizacja na mapie Wrocławia. Niewielka odległość obiektu od wrocławskiego rynku zapewni Ci wygodę oraz pozwoli zaoszczędzić cenny czas. Plusem jest też niewielki dystans dzielący obiekt od obwodnicy Wrocławia.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.700 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań652
  • DzielnicaFabryczna
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaLegnicka 57-59

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 8
Liczba apartamentów: 652
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję