Rezydencja Szczytnicka

Deweloper: Corra Investments

Opis inwestycji

Rezydencja Szczytnicka to ekskluzywne apartamenty w zabudowie willowej, naturalnie komponujące się z charakterem i klimatem typowym dla osiedli Szczytniki, Biskupin i Sępolno na wrocławskim Śródmieściu. Niezwykle atrakcyjne położenie w bezpośrednim sąsiedztwie Odry, w otoczeniu terenów zielonych, w jednej z najbogatszych i najbardziej luksusowych dzielnic Wrocławia, czyni Rezydencję Szczytnicką wymarzonym miejscem do życia.

Rezydencja Szczytnicka zaoferuje 15 apartamentów, z których 6 powstanie w nowym budynku, zaś kolejnych 9 zlokalizowanych zostanie w zabytkowym, ponad stuletnim gmachu, który przejdzie gruntowną renowację, prowadzoną pod nadzorem Miejskiego Konserwatora Zabytków.

W istniejącym budynku odtworzone zostaną główne gzymsy, portale i obramienia okien, jak również fragment pergoli od strony północnej budynku.

Większość apartamentów została zaplanowana przestronnie, otwierając je na trzy strony świata. Ten zabieg oraz zastosowanie wysokich przeszkleń okiennych i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń - sięgająca nawet 3,5 metra - gwarantują maksymalne, naturalne doświetlenie światłem dziennym oraz nadają przestrzeniom wyjątkowy, niepowtarzalny i luksusowy charakter.

Wszystkie apartamenty pozwalają na bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą. Zaprojektowano dodatkowe tarasy i balkony, zapewniające prywatność i piękny widok. Zieloną przestrzeń otaczającą inwestycję stanowić będą: bujny drzewostan i ogród w stylu angielskim, zaś apartamenty parterowe będą miały dodatkowo bezpośrednie wyjścia do ogrodów.

W inwestycji zaplanowano także parking podziemny, komórki lokatorskie oraz rowerownię i wózkownię.

Budynki będą w pełni dostosowane do potrzeb i wymagań osób niepełnosprawnych: pozbawiony progów dostęp do holu głównego, lokalizacja drzwi wejściowych do budynków oraz kształt i wymiary pomieszczeń, jak również nowoczesne windy osobowe zapewniające dostęp do wszystkich kondygnacji i apartamentów. Umożliwi to bezproblemową, szybką i bezpieczną komunikację wewnątrz obiektów.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 74 do 211 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań15
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaBartla 6

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 15
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję