Opis inwestycji

Inwestycja powstaje w niezwykłym miejscu - nad pełnym ptactwa zbiornikiem wodnym. Niemal z każdego domu rozciągał się będzie widok na wodę, żyjące tu ptactwo i spacerujących wokół ludzi.Okolica inwestycji to rozbudowana (w sporej mierze przez tego samego dewelopera) okolica. Blisko jest stąd do szkoły czy sklepów - w tym nowej galerii handlowej z siłownią.

Z ulicy Jaworzniaków szybko dojechać można do Śródmieścia Gdańska, jak i wyjechać na obwodnicę, co zapewnia wygodną komunikację ze wszystkimi częściami Trójmiasta.

Docelowo w ramach inwestycji powstaje siedem budynków. W każdym dwukondygnacyjnym budynku zaprojektowano 2 domy typu bliźniak z wejściem od strony drogi wewnętrznej, pomieszczeniem technicznym na kocioł gazowy, wbudowanym garażem oraz miejsce parkingowym przed posesją. Wszystkie domy będą miały też tarasy i indywidualne ogródki. Starannie zadbano również o elementy małej architektury, dzięki czemu inwestycja tworzy spójną, estetyczną całość, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Klasyczna, a zarazem nowoczesna bryła budynków wzbogacona jest o duże, panoramiczne okna, które nie tylko dodają waloru estetycznego, ale także sprawiają, że wnętrza będą dobrze doświetlone. Przestronne pokoje dzienne z aneksami kuchennymi zaprojektowane są tak, aby w razie potrzeby można było wydzielić osobne kuchnie. Również pomieszczenia usytuowane na piętrze dają duże możliwości aranżacyjne, z powodzeniem można w nich urządzić sypialnię, gabinet, pokój dla dzieci czy garderobę.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 148 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaI kw. 2020
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań14
  • DzielnicaUjeścisko-Łostowice
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaJaworzniaków

Inwestycje w pobliżu

Kobieli Park Gdańsk, Pomorskie

61 - 79 m2

Powierzchnia

8

Mieszkania

Ogrody Neptuna Gdańsk, Pomorskie

46 - 79 m2

Powierzchnia

36

Mieszkania

Jupiter Gdańsk, Pomorskie

39 - 70 m2

Powierzchnia

44

Mieszkania

Viva Gdańsk, Pomorskie

36 - 64 m2

Powierzchnia

27

Mieszkania

Zagaje Gdańsk, Pomorskie

32 - 66 m2

Powierzchnia

47

Mieszkania

Skandinavia Gdańsk, Pomorskie

33 - 72 m2

Powierzchnia

296

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję