Apartamenty Ołtaszyn

Deweloper: Dom Development S.A.
od 7.900 zł/m2

Opis inwestycji

KAMERALNE WILLE MIEJSKIE

Zapraszamy do Apartamentów Ołtaszyn, inwestycji położonej w najbardziej zielonej i modnej części wrocławskich Krzyków ― Ołtaszynie. Rozbudowana infrastruktura południowego Wrocławia umożliwi szybki dojazd do centrum miasta. Otoczenie przyrody i bliskość terenów rekreacyjnych zapewnią ciszę i spokój przyszłym mieszkańcom.

 

ZNAKOMITA LOKALIZACJA

Apartamenty Ołtaszyn to idealne miejsce dla osób chcących zamieszkać w modnej i jednocześnie zacisznej okolicy. Komfort życia zapewni mieszkańcom rozwinięta infrastruktura miejska, ze szkołami, przedszkolami, sklepami i punktami usługowymi oraz pobliskie centrum handlowe na Bielanach Wrocławskich. Rozwinięta komunikacja oraz bliskość obwodnicy i autostrady A4 umożliwiają wygodny dojazd do innych części miasta.

NOWOCZESNOŚĆ W KLASYCZNEJ FORMIE

Apartamenty Ołtaszyn to zespół dwupiętrowych budynków z lokalami usługowymi na parterze. Charakterystycznym elementem architektury będą mansardowe dachy z łukami oraz biała elewacja przełamana szarym tynkiem szlachetnym. Proste bryły budynków otaczać będzie bujna zieleń w postaci ogrodów deszczowych i roślin pnących. Całość uzupełnią miejsca do rekreacji w częściach wspólnych z placem zabaw dla najmłodszych.

 

KOMFORTOWE APARTAMENTY

Projekt zakłada budowę 150 apartamentów o powierzchni od 36 do 90 m², liczących od 2 do 5 pokoi o bardzo funkcjonalnych układach. Co istotne dla kameralnego klimatu osiedla – w każdym z budynków willowych zaplanowano 6 apartamentów, po 2 na każdej kondygnacji. Wśród nich te znajdujące się na parterze posiadać będę duże, przydomowe ogródki i tarasy, natomiast te na piętrach przestronne balkony.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.900 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 37 do 90 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań150
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKustronia

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 19
Liczba kondygnacji: 3, 3
Liczba apartamentów: 150, 150
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8, 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski, standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję