Osiedle Nelle

Deweloper: NELLE
od 6.477 zł/m2

Opis inwestycji

Na osiedlu Lipa Piotrowska, w północnym rejonie Wrocławia, Mirosław Nelle Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane NELLE buduje kondominium mieszkaniowe, które może okazać się spełnieniem oczekiwań osób, które pragną zamieszkać w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie niewysokich zabudowań, w otoczeniu zieleni, z dala od wielkomiejskiego hałasu.

Pomiędzy ulicami WaniliowąCynamonową i Anyżową, zaprojektowano zespół 14 trzykondygnacyjnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych, mieszczących od 4 do 9 mieszkań, z usługami w parterach czterech budynków i z czterema garażami wielostanowiskowymi w podziemiach. Dwa budynki wyposażone są w dźwigi osobowe umożliwiające komunikację między garażem, poziomem terenu i poszczególnymi piętrami.

Każdy może znaleźć odpowiednie dla siebie mieszkanie – 123 lub czteropokojowe, od 32 m² do 73 m², z kuchniami lub aneksami kuchennymi, każde z łazienką, a mieszkania 3-4 pokojowe nawet z dwoma łazienkami. Mieszkania na parterze mają do swojej wyłącznej dyspozycji przydomowe ogródki, większość mieszkań na piętrach będzie mieć balkony.

W parterze czterech budynków usytuowanych bezpośrednio przy ul. Cynamonowej i Waniliowej przewidziano 13 lokali usługowych o powierzchni od 39 m² do ponad 100 m².
Teren wokół budynków zostanie zagospodarowany – zieleń, alejki, chodniki, poza przydomowymi ogródkami nie przewiduje się ogrodzenia całego terenu, aby nie tworzyć getta.

Osiedle Nelle wpisuje się w otaczającą zabudowę niską i średniowysoką. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się sklepy, punkty usługowe, żłobek, przedszkole, kawiarnie, restauracje, apteka, punkt weterynaryjny, kościół, tereny rekreacyjne – place zabaw, ścieżki rowerowe.

Komunikacja

W pobliżu osiedla, na ul. Pełczyńskiej mają swoje przystanki linie autobusowe – dzienna 105 (w kierunku ul. Kromera) i nocna 246 (w kierunku Kozanowa). Znajduje się tam również stacja rowerów miejskich.
Mieszkańcy osiedla mogą również korzystać z transportu PKP – przy ul. Pełczyńskiej umiejscowiona jest stacja Wrocław-Osobowice (na trasie Wrocław-Poznań).
Zmotoryzowani mieszkańcy mogą korzystać z drogi wojewódzkiej 342 w kierunku Oborniki Śląskie, Obwodnicy Śródmiejskiej i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oddalonej od osiedla zaledwie 6 km.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 6.477 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 0 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań112
  • DzielnicaPsie Pole
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaCynamonowa

Szczegóły inwestycji

Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 112
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję