Opis inwestycji

POZNAJ SAFRANO

Safrano to dwa minimalistyczne, 6 – piętrowe budynki w Borku Fałęckim – młodej dzielnicy, świetnie dopasowanej do potrzeb różnych pokoleń. Całość została bardzo starannie zaprojektowana. Mineralne płytki elewacyjne nadają budynkom elegancji. Okna o podwyższonych parametrach akustycznych, przemyślany układ pomieszczeń, rośliny oczyszczające powietrze, nawiewniki antysmogowe — to detale, które są ważne pierwszego dnia, i przez wszystkie lata później.

 

MIESZKANIA DOPASOWANE DO CIEBIE

Safrano to 99 różnych mieszkań – sprawdź , które najlepiej dopasowane jest do Twoich potrzeb. Wybierz wymarzony widok za oknem, układ pomieszczeń i pozostałe, ważne dla Ciebie elementy, które złożą się na mieszkanie idealne. Poszukiwania dobrego miejsca do życia to wspaniała przygoda, a my poprowadzimy Cię przez nią krok po kroku. Wystarczy umówić spotkanie.

BOREK FAŁĘCKI – TU POCZUJESZ SIĘ W DOMU

Safrano mieści się w jednej z najmłodszych dzielnic Krakowa – Borku Fałęckim. Mieszkają tu rodziny i młode, aktywne osoby. Wokół niska zabudowa, cisza i spokój; ta lokalizacja to złoty środek między życiem w centrum miasta, a relaksem z dala od metropolii. W 15 minut dojedziesz do Centrum. 7 minut zajmie Ci dotarcie rowerem do Lasku Borkowskiego oraz potoku Rzewnego, a 15 minut spacerem do Parku Solvay z jego licznymi atrakcjami (boiska, plac zabaw, ping pong…). Tu zawsze masz gdzie się wybrać i możesz mieć pewność – zawsze będzie to piękne i ciekawe miejsce.

 

ZIELEŃ

Oczyszczające powietrze cisy pośrednie Hillii to tylko część środowiska naturalnego Safrano. Na co dzień otoczą Cię dziesiątki różnorodnych gatunków drzew, krzewów liściastych i iglastych, traw ozdobnych i pnączy. Bogato wyposażony plac zabaw urozmaica żywa architektura. Altana wykonana z wierzby to dodatkowy kontakt z przyrodą dla dzieci, ale też wyjątkowa ozdoba całego osiedla.

BALKONY I OGRÓDKI

Mieszkańcy parterów będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami, komfortowo oddzielonymi od siebie zielenią, a od strony chodnika donicami z wysoką trawą. Największe ogródki mają powierzchnię nawet  82 m2. Pozostałe mieszkania posiadają przestronne balkony. Przylegające do nich duże okna doskonale doświetlają pomieszczenia. Ogródek czy balkon? Masz wybór. To kawałek otwartej przestrzeni tylko dla Ciebie, miejsce na odpoczynek, dziecięce zabawy i wiele innych wspaniałych pomysłów.

 

ROZWIĄZANIA EKOLOGICZNE

Oświetlenie reaguje na ruch i ilość światła, oszczędzając energię. Zielone dachy to dodatkowa roślinność, a przy okazji ograniczone nagrzewanie i redukcja zanieczyszczeń. Specjalnie wyselekcjonowane gatunki zatrzymują wody opadowe, co przeciwdziała wysychaniu gruntów i trawników oraz pozwala budować mikroklimat przyjazny zwierzętom. Z myślą o osobach posiadających samochody elektryczne w projekcie uwzględniliśmy także miejsca postojowe z możliwością ładowania pojazdu. Tak dbamy o Ciebie i naszą wspólną planetę.

DOBRE POWIETRZE

Nawiewniki okienne wyposażyliśmy w filtry antysmogowe i wentylację higrosterowalną.
Wilgotność w mieszkaniu reguluje się sama: inteligentny system cały czas bada powietrze we wnętrzu i na bieżąco reguluje stopień otwarcia nawiewników i kratek. Safrano dba o atmosferę, w której żyjesz, pracujesz i odpoczywasz. Liczy się każdy detal, i to właśnie jeden z nich.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 28 do 96 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaIII kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań0
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKrokusowa 4

Szczegóły inwestycji

Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję