Opis inwestycji

O inwestycji

Nowy Sołacz to nowoczesny budynek wielorodzinny, usytuowany w Poznaniu przy ulicy Michała Drzymały.

Lokalizacja

Inwestycja znajduje się na Sołaczu, w północno-zachodniej części miasta, w której przeważa niska zabudowa domów jednorodzinnych. Od centrum Poznania oddalona jest o około 3,9 km. Lokalizacja wyróżnia się bliskością terenów zielonych, rozwiniętą infrastrukturą miejską, dobrą komunikacją z pozostałymi częściami miasta.

Okolica inwestycji

W pobliżu osiedla znajdują się tereny zielone, jak to skwer Czesława Janickiego (150 m), Park Adama Wodziczki (600 m), Park Sołacki (700 m), Park Stanisława Moniuszki (1200 m), Park Henryka Wieniawskiego (1600 m), Park Mickiewicza (1800 m). Ogród Botaniczny Uniwersytetu im Adama Mickiewicza jest oddalony o 2900 m. W okolicy osiedla dostępne są restauracje, sklepy spożywcze (Żabka, Biedronka, Stokrotka), supermarket Lidl, apteki, placówka medyczna, salon fryzjerski, stacja paliw, placówka pocztowa, punkty usługowe. Najbliższe centra handlowe to Nowe Serce Jeżyc – 1600 m, Pasaż Jeżyce – 2000 m, Avenida – 2800 m, Centrum Sztuki i Biznesu Stary Browar – 2900 m. Najbliżej położone placówki edukacyjne to Szkoła Tańca „Bailando” – 350 m, Przedszkole Montessori oddział „Bambini”– 500 m, Prywatne Przedszkole Anglojęzyczne „Akademia Smyka” – 550 m, Szkoła Podstawowa nr 89 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego – 800 m, Zespół Szkół Urszulańskich – 1200 m, Szkoła Podstawowa nr 23 im. gen. Józefa Bema – 1300 m. Uniwersytet Przyrodniczy jest zlokalizowany w odległości 1000 m.

Architektura

Osiedle Nowy Sołacz to nowoczesny kameralny budynek mieszkalny o modernistycznym designie i prostej formie. Kolorystyka obiektu jest stonowana, dopełniona drewnianymi oknami o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej. Dopełniają architektoniczny projekt inwestycji strefy odpoczynku z nasadzeniami zieleni, a także możliwość bezpośredniego wyjścia do Parku Wodziczki.

Infrastruktura osiedla

Teren inwestycji jest ogrodzony, z systemem kontroli dostępu. Do dyspozycji mieszkańców są cichobieżne windy, podziemna hala postojowa, stojaki na rowery, plac zabaw, siłownia zewnętrzna.

Komunikacja

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum i innymi częściami miasta. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek tramwaju nr 9 i autobusów nr 160, 164, 236, 246. Do stacji kolejowej Poznań Garbary – 2300 m. W odległości około 1100 m od inwestycji przebiega zmodernizowana droga wojewódzka nr 433 (DW433). Dojazd samochodem do Starego miasta w Poznaniu zajmuje około 10 minut. Położenie inwestycji pozwala na wygodne podróżowanie rowerem, tuż przy osiedlu znajduje się stacja Roweru Miejskiego i przebiegają ścieżki rowerowe.

O mieszkaniach

Nowy Sołacz to łącznie 60 dwu- i trzypokojowych mieszkań o układach powierzchni od 42 do 67 metrów kwadratowych. Każde posiada balkon do 10 m2. W mieszkaniach na parterze zamontowane są rolety zewnętrzne. Istnieje możliwość montażu wideodomofonu. Deweloper oferuje opcję wykończenia lokali pod klucz i wprowadzenia zmian lokatorskich.

O deweloperze

Inwestycją Nowy Sołacz opiekuje się deweloper Mak Dom. Firma prowadzi działalność od 20 lat, była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami branżowymi i ministerialnymi, jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Mak Dom oferuje mieszkania i domy w Warszawie, Szczecinie, Lublinie, Olsztynie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie oraz innych miastach Polski. Wśród zrealizowanych przez Mak Dom inwestycji mieszkaniowych w Poznaniu są między innymi osiedla Rembertowska Park, Górczyńska.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 42 do 67 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań0
  • DzielnicaSołacz
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaDrzymały

Pozostałe inwestycje dewelopera

Nowy Sołacz Mak Dom Poznań, Wielkopolskie

42 m2

Powierzchnia

60

Mieszkania

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję