Opis inwestycji

Oferta

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie o powierzchni 63,57 m kw. Lokal mieszkalny znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch osobnych sypialni, przedpokoju, toalety oraz łazienki. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon.

PLANOWANE – zakończenie budowy – II kwartał 2023

Inwestycja

Wygoda i jakość

Architektura Doliny Krasowej to nowoczesna bryła cechująca się kameralnym charakterem. Wzbogacona o przemyślaną urbanistykę, tworzy miejsce spokojne i funkcjonalne będące swoistym azylem dla osób szukających wygody mieszkania z szybkim dostępem do infrastruktury komunikacyjnej. Przyszli mieszkańcy znajdą tutaj mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od 26 do 72 metrów kwadratowych, wyposażone w przynależne ogródki, tarasy lub balkony. Wszystko to wykonane zostanie w podwyższonym standardzie. Oznacza to, że wnętrza zostały wyposażone w takie udogodnienia jak ogrzewanie podłogowe, czy nowoczesne cichobieżne windy czy rolety w części mieszkań. Przynależące do mieszkań balkony zyskają eleganckie i nowoczesne szklane balustrady. Osiedle zostanie wyposażone zostanie w monitoring, co przełoży się na  spokój i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców Doliny Krasowej.

Dolina Krasowa, poza wyjątkową architekturą i lokalizacją, wyróżnia się dbałością o funkcjonalność, komfort i przemyślany design. Widać to m.in. w ciekawym projekcie zagospodarowaniu terenu, w którym przewidziano przestrzenie wypoczynkowo-rekreacyjne z designerskimi elementami małej architektury. Atrakcyjna przestrzeń części wspólnych pokreślona została przez zastosowanie materiałów nawiązujących do otoczenia Doliny Krasowej takich jak wydobywany w niedalekiej odległości wapień. Funkcjonalny rozkład mieszkań, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni i podwyższony standard wykończenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Te wszystkie elementy Doliny Krasowej są odpowiedzią na potrzeby przyszłych mieszkańców. Odkryj źródło dobrego mieszkania.

Lokalizacja

Osiedle Dolina Krasowa zlokalizowane jest w południowo-wschodniej części Krzeszowic – urokliwym miasteczku w bliskim sąsiedztwie Krakowa. Niewątpliwym atutem miejscowości jest jej położenie na mapie Południowej Polski – otoczone dolinami, lasami oraz parkami krajobrazowymi, zlokalizowane na przecięciu niezliczonych szlaków turystycznych i rekreacyjnych oraz osadzone na ważnych traktach komunikacyjnych zapewniających szybki dostęp w wybranych rejonach Polski. Podróżując samochodem, w ciągu 25 minut dojedziemy do Krakowa, w ciągu 7 minut do Autostrady A4. Aby dotrzeć do wybranej przez nas destynacji, możemy skorzystać z przebiegającej przez miasto, nowoczesnej linii kolejowej. Po skończonych podróżach, osobistych lub służbowych, możemy odpocząć w okolicznych parkach, m.in. Tenczyńskim Parku Krajobrazowym, Rudniańskim Parku Krajobrazowym, Dolinie Eliaszówki, Dolinie Racławki czy Dolinkach Krakowskich. Osoby aktywne znajdą tutaj niezliczone trasy rowerowe i piesze lub ośrodki sportowe takie jak sąsiadujące pole golfowe Krakow Valley Golf Club. Dolina Krasowa to idealna propozycja dla miłośników przyrody i natury a jednocześnie osób mobilnych i aktywnych zawodowo.

O nas

Antrans Invest Sp. z o.o. - jesteśmy prężnie działającą firmą deweloperską specjalizującą się w realizacji inwestycji mieszkaniowych. W portfelu spółki znajdują tereny zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach zarówno na Śląsku, jak i w Małopolsce. Obecnie przygotowywane są inwestycje m.in. w Jaworznie, Siemianowicach Śląskich, Sosnowcu oraz Krzeszowicach.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 25 do 72 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaII kw. 2023
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań344
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKościuszki

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 8
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 344
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję