Zielony Widok

Deweloper: ROBYG
od 8.900 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji 

 

Zielony Widok to kameralne osiedle willi miejskich otoczonych starannie skomponowaną zielenią położone w południowej części Gdańska, u zbiegu ulic Lawendowe Wzgórze i Turzycowej.

Jego największym atutem jest malowniczy widok rozpościerający się na otaczający osiedle park oraz niska, kameralna zabudowa dająca poczucie prywatności.

Inwestycja powstała z myślą o osobach poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną. Jest to doskonały wybór dla osób zmęczonych miejskim gwarem i hałasem. Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczego parku i terenów zielonych, gwarantuje przyszłym mieszkańcom bliski kontakt z naturą, poczucie prywatności oraz niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu na powietrzu. Kameralny charakter inwestycji i zielone otoczenie pozwolą zregenerować siły po intensywnym dniu, a lokalizacja umożliwia korzystanie ze wszystkich udogodnień, jakie oferuje miasto.

Standard inwestycji 

 

 • ROBYG SMART HOUSE - inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu

Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

 

 • Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych

W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

 

 • Instalacje światłowodowe zapewniające najszybszy możliwy dostęp do Internetu

Budynki są wyposażone w instalacje światłowodowe, zapewniające mieszkańcom najszybszy możliwy dostęp do Internetu oraz najlepszy zasięg na rynku. Zastosowanie tej technologii gwarantuje całkowitą odporność na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne oraz sporą wydajność.

 

 • Wielofunkcyjne osiedla

Nasze inwestycje stanowią wielofunkcyjne przestrzenie, które zaspokajają wszystkie potrzeby mieszkańców. W ich sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie, przedszkola, żłobki, centra handlowe, restauracje – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia

 

 • Place zabaw

Na naszych osiedlach znajdują się nowoczesne place zabaw z różnorodnymi atrakcjami. Stanowią one gwarancję dobrej zabawy oraz zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój. Konstrukcje wykonane są z dbałością o każdy detal oraz przestrzegają wszelkie normy bezpieczeństwa.

 

 • Gwarancja producenta na użyte elementy

Na naszych inwestycjach stosowane są materiały, które posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi. Gwarancja producentów obejmuje wszystkie użyte elementy.

 

 • Parapety z konglomeratu marmurowego

Mieszkania wyposażone są w parapety z konglomeratu marmurowego. Zapewniają one wyjątkową trwałość oraz stylowy wygląd.

 

 • Dźwiękoszczelność mieszkań

Wewnątrz mieszkań znajdują się murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających zapewniające mieszkańcom wyższy komfort akustyczny. Użyte materiały o wysokiej nośności umożliwiają przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze. Zewnętrzne ściany, tynkowane materiałami najwyższej jakości stanowią gwarancję zachowania prawidłowej izolacji akustycznej.

 

 • Nowoczesne anteny TV naziemnej i satelitarnej

Na dachach naszych budynków montujemy anteny TV naziemnej i satelitarnej. Telewizja naziemna umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych programów, zaś satelitarna pozwala całkowicie wyeliminować konieczność zakupu indywidualnych anten. Ponadto zastosowanie tej technologii daje doskonałą jakość obrazu oraz umożliwia korzystanie z dodatkowych usług multimedialnych. To rozwiązanie stanowi gwarancję komfortu oraz oszczędności dla mieszkańców.

 

 • Całodobowy monitoring osiedla w jakości HD

Nasze osiedla są objęte całodobowym monitoringiem w jakości HD, który gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

 

 • Tereny zielone o podwyższonym standardzie

Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmują: bogatą i różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku. Na ich terenie znajdują się również wygodne i bezpieczne chodniki, które są przystosowane dla wózków, rolkarzy, rowerów oraz segwayów.

 

 • Możliwość elastycznej aranżacji wnętrz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość elastycznej aranżacji wnętrz. Dzięki temu każdy z mieszkańców może dostosować mieszkanie do indywidualnych potrzeb.

 

 • Podwyższony standard wykończenia części wspólnych

Na naszych osiedlach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz stosujemy szlachetne materiały wykończeniowe takie jak: stal, klinkier, drewno, kamień, gres i marmur. Części wspólne budynków są wykończone eleganckimi fototapetami, obrazami i sztukaterią.

 

 • Cichobieżne windy

Wszystkie nasze budynki są wyposażone w szybkie, cichobieżne windy renomowanych marek. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu dla mieszkańców.

 

 • Rozbudowany system wentylacji

Na naszych osiedlach stosujemy wywiewną wentylację mechaniczną, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwej wilgotności zarówno w mieszkaniach, jak i częściach wspólnych budynków.

 

 • Ogrzewanie z sieci miejskiej

Ogrzewanie osiedla z sieci miejskiej jest jedną z najwygodniejszych, najbardziej ekonomicznych i ekologicznych metod ogrzewania. Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane, dając możliwość kontroli nad faktycznym zużyciem ciepła oraz wody. To rozwiązanie umożliwia mieszkańcom sprawne zarządzanie domowym budżetem.

 

 • Wodoszczelne fundamenty

Na naszych inwestycjach stosujemy nowoczesną technologię wodoszczelnego betonu, który zabezpiecza przed wilgocią i daje wysoki stopień bezpieczeństwa w aspekcie szczelności budynków.

 

 • Komórki lokatorskie

Nasi klienci mają możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Dzięki temu zyskują dodatkową przestrzeń do zagospodarowania i ograniczają powierzchnię magazynową w swoim mieszkaniu

 

 • Hale garażowe oraz zewnętrzne miejsca parkingowe

Na naszych osiedlach oferujemy zarówno miejsca parkingowe w halach garażowych, jak i zewnętrzne miejsca postojowe. Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców stanowią automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.

 

 • Nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki

Do naszych mieszkań przynależą przeszklone oraz przestronne balkony, loggie, tarasy i zaaranżowane ogródki na parterach. Zostały one wykonane ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu. Balkony są wykończone mrozoodpornymi oraz antypoślizgowymi płytkami wykonanymi z gresu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych łączników balkonowych powiększa zyski cieplne.

 

 • Rozbudowana sieć komunikacyjna i drogowa

Nasze osiedla są położone w atrakcyjnych lokalizacjach z doskonale rozwiniętą siecią komunikacyjną oraz drogową, które umożliwiają łatwy dojazd do centrum miasta. Dbając o sprawną komunikację budujemy przystanki oraz współfinansujemy remonty dróg.

 

 • Udogodnienia dla rowerzystów

Nasze osiedla są bardzo przyjazne dla rowerzystów. Wśród oferowanych przez nas udogodnień znajdują się między innym: rozbudowane ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów, rowerownie, stojaki rowerowe oraz specjalnie przystosowane chodniki ułatwiające poruszanie się na dwóch kółkach.

 

 • Strefa outdoor fitness

Wysokiej jakości urządzenia siłowe oraz aerobowe umożliwiają lokatorom uprawianie sportu na świeżym powietrzu w przygotowanych przez specjalistów strefach outdoor fitness.

 

 • Zewnętrzna strefa kids play

Na terenie naszej inwestycji znajduje się zewnętrzna strefa kids play dla dzieci, gwarantująca najmłodszym mnóstwo radości oraz dobrej zabawy.

 

 • Strefa barbecue

Zaaranżowane przestrzenie stanowią okazję do towarzyskich spotkań z sąsiadami. Na terenie naszych inwestycji oferujemy mieszkańcom specjalnie wydzielone strefy barbecue, leżaki słoneczne, stoły do gier planszowych i tenisa stołowego.

 

 • Boisko wielofunkcyjne

Na terenie naszych osiedli znajdują się oświetlone boiska wielofunkcyjne wyposażone w profesjonalne oraz wytrzymałe nawierzchnie odporne na wszelkie zniszczenia oraz wykonane z certyfikowanych materiałów. Obiekty są przystosowane do uprawiania wielu dyscyplin sportowych, takich jak: tenis naziemny, piłka nożna, siatkówka, piłka ręczna i koszykówka.

 

 • Dźwiękoszczelne lokale

W naszych lokalach stosujemy murowane ściany o właściwościach wygłuszających. Użyte materiały o wysokiej nośności umożliwiają przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze. Wytrzymałe żelbetowe sufity i fundamenty zabezpieczają przed wilgocią oraz zapewniają doskonałą izolację akustyczną.

 

 • Antywłamaniowe drzwi wejściowe

Oferujemy antywłamaniowe drzwi wejściowe renomowanej marki z atestowanym zamkiem. Stanowią one gwarancję dobrej jakości i bezpieczeństwa.

 

 

Lokalizacja

 

Osiedle Zielony Widok jest zlokalizowane w popularnej i bardzo dynamicznie rozwijającej się, młodej części Gdańska, dzielnicy Jasień. Położenie osiedla pomiędzy trasami szybkiego ruchu zapewnia sprawne dotarcie do wszystkich części Gdańska.

Budowa nowej inwestycji drogowej ul. Nowej Bulońskiej, przebudowa ul. Warszawskiej oraz nowa linia tramwajowa z przystankiem zaledwie 5 min od osiedla, znacząco podniesie komfort przemieszczania się mieszkańców Zielonego widoku.

W najbliższym otoczeniu osiedla znajdują się sklepy i lokale o szerokiej ofercie handlowo-usługowej: piekarnia, restauracje, salon urody i klub fitness. Z myślą o najmłodszych i ich rodzicach wybudowane zostały przedszkole i żłobek. Nieopodal powstaje również Centrum Edukacyjne Jabłoniowa, w ramach którego będzie funkcjonować publiczna szkoła podstawowa. Dzięki temu rodzice wychowujący dzieci na Zielonym Widoku już nigdy nie będą tracili czasu na dowożenie swoich pociech do szkoły.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 8.900 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 30 do 88 m2
 • PowiatGdańsk
 • Termin oddaniaIV kw. 2022
 • MiejscowośćGdańsk
 • Liczba mieszkań430
 • DzielnicaJasień
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaLawendowe Wzgórze

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 12
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 430
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję