Nowa Letnica

Deweloper: ROBYG
od 8.550 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji 

 

Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa - to najważniejsze cechy osiedla Nowa Letnica. Gdy dodamy do tego piękny widok na Zatokę Gdańską, świetnie rozbudowaną infrastrukturę drogową, bliskość parków i dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, Nowa Letnica jawi się jako idealna przestrzeń - nie tylko do mieszkania, ale przede wszystkim - do życia.

Oprócz nowoczesnych budynków powstaną tu liczne ścieżki rekreacyjne, strefy relaksu z oczkami wodnymi i strumykami, miejsca do gier oraz strefa fitness. Dodatkowo sąsiedztwo Stadionu Energa Gdańsk i hali AmberExpo zapewni doskonały dostęp do wydarzeń sportowo-rozrywkowych. Każdy znajdzie tu wiele pomysłów na ciekawe spędzanie czasu.

Wysoki standard inwestycji zagwarantuje wykorzystanie najnowszych technologii oraz użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Ponadto, dzięki całodobowemu monitoringowi, lobby z portierem i nowoczesnemu systemowi ROBYG SMART HOUSE, każdy poczuje się tutaj komfortowo i bezpiecznie.

Nowa Letnica to świetna propozycja dla osób, które szukają atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Do morza rowerem dojedziemy stąd w zaledwie 9 minut. Tylko dwie minuty więcej zajmie nam droga samochodem do centrum miasta.

Nowa Letnica to nowy kierunek Gdańska. Twój nowy kierunek.

 

 

Standard

 

 • ROBYG SMART HOUSE - inteligentny system zarządzania oświetleniem, urządzeniami elektronicznymi i bezpieczeństwem w mieszkaniu

Dajemy więcej niż inni. Rozwiązanie wyznacza nowy standard na rynku mieszkań w Polsce. Zapewnia bezpieczeństwo, wygodę i komfort. ROBYG SMART to nowoczesna technologia umożliwiająca zdalne sterowanie mieszkaniem w zakresie oświetlenia, urządzeń elektronicznych oraz systemu bezpieczeństwa. To lepsza wydajność oraz oszczędność dla domowego budżetu.

 

 • Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych

W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

 

 • Energooszczędne i ekologiczne panele fotowoltaiczne umożliwiające czerpanie energii ze światła słonecznego

Panele fotowoltaiczne umożliwiają zasilanie części wspólnych w energię poprzez wykorzystanie światła słonecznego. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które powoduje obniżenie rachunków za prąd oraz ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.

 

 • Instalacje światłowodowe zapewniające najszybszy możliwy dostęp do Internetu

Budynki są wyposażone w instalacje światłowodowe, zapewniające mieszkańcom najszybszy możliwy dostęp do Internetu oraz najlepszy zasięg na rynku. Zastosowanie tej technologii gwarantuje całkowitą odporność na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne oraz sporą wydajność.

 

 • Lobby z portierem

W części naszych budynków znajduje się lobby z portierem. To rozwiązanie zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale również podnosi prestiż osiedla.

 

 • Wielofunkcyjne osiedla

Nasze inwestycje stanowią wielofunkcyjne przestrzenie, które zaspokajają wszystkie potrzeby mieszkańców. W ich sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie, przedszkola, żłobki, centra handlowe, restauracje – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia

 

 • Wewnętrzna siłownia

Nasze inwestycje wychodzą naprzeciw potrzebom aktywnych osób dbających o kondycję fizyczną. Wewnętrzne siłownie położone na terenie osiedli gwarantują mieszkańcom oszczędność czasu oraz umożliwiają stały dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.

 

 • Place zabaw

Na naszych osiedlach znajdują się nowoczesne place zabaw z różnorodnymi atrakcjami. Stanowią one gwarancję dobrej zabawy oraz zapewniają dzieciom prawidłowy rozwój. Konstrukcje wykonane są z dbałością o każdy detal oraz przestrzegają wszelkie normy bezpieczeństwa.

 

 • Udogodnienia dla rowerzystów

Nasze osiedla są bardzo przyjazne dla rowerzystów. Wśród oferowanych przez nas udogodnień znajdują się między innym: rozbudowane ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów, rowerownie, stojaki rowerowe oraz specjalnie przystosowane chodniki ułatwiające poruszanie się na dwóch kółkach.

 

 • Gwarancja producenta na użyte elementy

Na naszych inwestycjach stosowane są materiały, które posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi. Gwarancja producentów obejmuje wszystkie użyte elementy.

 

 • Ponadstandardowa wysokość mieszkań

Tym, co wyróżnia nasze mieszkania jest ich ponadstandardowa wysokość od 2,70m do 3m, która daje mieszkańcom poczucie większej przestrzeni oraz zapewnia jeszcze lepszą cyrkulację powietrza.

 

 • Okna PCV zapewniające wyższy komfort akustyczny

Mieszkania są wyposażone w solidne okna PCV zapewniające wyższy komfort akustyczny. Stanowią one gwarancję wysokiej jakości oraz dodatkowej ochrony przed wiatrem i hałasem. Okna w mieszkaniach parterowych posiadają dodatkowo rolety przeciwsłoneczne.

 

 • Parapety z konglomeratu marmurowego

Mieszkania wyposażone są w parapety z konglomeratu marmurowego. Zapewniają one wyjątkową trwałość oraz stylowy wygląd.

 

 • Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C

Dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oferujemy wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC4 gwarantujące zabezpieczenie, komfort oraz elegancki wygląd.

 

 • Dźwiękoszczelność mieszkań

Wewnątrz mieszkań znajdują się murowane ściany działowe o właściwościach wygłuszających zapewniające mieszkańcom wyższy komfort akustyczny. Użyte materiały o wysokiej nośności umożliwiają przytwierdzanie do ścian elementów o większym ciężarze. Zewnętrzne ściany, tynkowane materiałami najwyższej jakości stanowią gwarancję zachowania prawidłowej izolacji akustycznej.

 

 • Nowoczesne anteny TV naziemnej i satelitarnej

Na dachach naszych budynków montujemy anteny TV naziemnej i satelitarnej. Telewizja naziemna umożliwia dostęp do wszystkich podstawowych programów, zaś satelitarna pozwala całkowicie wyeliminować konieczność zakupu indywidualnych anten. Ponadto zastosowanie tej technologii daje doskonałą jakość obrazu oraz umożliwia korzystanie z dodatkowych usług multimedialnych. To rozwiązanie stanowi gwarancję komfortu oraz oszczędności dla mieszkańców.

 

 • Całodobowy monitoring osiedla w jakości HD

Nasze osiedla są objęte całodobowym monitoringiem w jakości HD, który gwarantuje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa.

 

 • Tereny zielone o podwyższonym standardzie

Zaprojektowane przez architekta zieleni wewnętrzne strefy zielone obejmują: bogatą i różnorodną roślinność, place zieleni, ławki oraz stylowo oświetlone miejsca do wypoczynku. Na ich terenie znajdują się również wygodne i bezpieczne chodniki, które są przystosowane dla wózków, rolkarzy, rowerów oraz segwayów.

 

 • Możliwość elastycznej aranżacji wnętrz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość elastycznej aranżacji wnętrz. Dzięki temu każdy z mieszkańców może dostosować mieszkanie do indywidualnych potrzeb.

 

 • Podwyższony standard wykończenia części wspólnych

Na naszych osiedlach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz stosujemy szlachetne materiały wykończeniowe takie jak: stal, klinkier, drewno, kamień, gres i marmur. Części wspólne budynków są wykończone eleganckimi fototapetami, obrazami i sztukaterią.

 

 • Cichobieżne windy

Wszystkie nasze budynki są wyposażone w szybkie, cichobieżne windy renomowanych marek. Stanowią one gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu dla mieszkańców.

 

 • Rozbudowany system wentylacji

Na naszych osiedlach stosujemy wywiewną wentylację mechaniczną, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwej wilgotności zarówno w mieszkaniach, jak i częściach wspólnych budynków.

 

 • Ogrzewanie z sieci miejskiej

Ogrzewanie osiedla z sieci miejskiej jest jedną z najwygodniejszych, najbardziej ekonomicznych i ekologicznych metod ogrzewania. Każde mieszkanie jest indywidualnie opomiarowane, dając możliwość kontroli nad faktycznym zużyciem ciepła oraz wody. To rozwiązanie umożliwia mieszkańcom sprawne zarządzanie domowym budżetem.

 

 • Wodoszczelne fundamenty

Na naszych inwestycjach stosujemy nowoczesną technologię wodoszczelnego betonu, który zabezpiecza przed wilgocią i daje wysoki stopień bezpieczeństwa w aspekcie szczelności budynków.

 

 • Komórki lokatorskie

Nasi klienci mają możliwość zakupu komórki lokatorskiej. Dzięki temu zyskują dodatkową przestrzeń do zagospodarowania i ograniczają powierzchnię magazynową w swoim mieszkaniu

 

 • Hale garażowe oraz zewnętrzne miejsca parkingowe

Na naszych osiedlach oferujemy zarówno miejsca parkingowe w halach garażowych, jak i zewnętrzne miejsca postojowe. Dodatkowe udogodnienie dla mieszkańców stanowią automatyczna brama garażowa sterowana pilotem oraz system podgrzewania rampy, który umożliwia płynną i bezpieczną komunikację nawet w przypadku wystąpienia opadów śniegu lub niskich temperatur.

 

 • Nowoczesne balkony, loggie, tarasy i ogródki

Do naszych mieszkań przynależą przeszklone oraz przestronne balkony, loggie, tarasy i zaaranżowane ogródki na parterach. Zostały one wykonane ze starannością o każdy detal stanowiąc zapewnienie bezpieczeństwa, jakości, oraz nowoczesnego designu. Balkony są wykończone mrozoodpornymi oraz antypoślizgowymi płytkami wykonanymi z gresu. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych łączników balkonowych powiększa zyski cieplne.

 

 • Wideofon

W naszych mieszkaniach znajdują się kolorowe wideofony - urządzenia pozwalające zobaczyć, kto dzwoni do naszych drzwi. To udogodnienie zapewniające mieszkańcom większą kontrolę oraz poczucie bezpieczeństwa.

 

 • Rozbudowana sieć komunikacyjna i drogowa

Nasze osiedla są położone w atrakcyjnych lokalizacjach z doskonale rozwiniętą siecią komunikacyjną oraz drogową, które umożliwiają łatwy dojazd do centrum miasta. Dbając o sprawną komunikację budujemy przystanki oraz współfinansujemy remonty dróg.

 

 • Zautomatyzowany system przeciwpożarowy

Nad bezpieczeństwem lokatorów czuwa zautomatyzowany system wykrywania pożaru w częściach wspólnych, sterujący oddymianiem klatek oraz automatycznie alarmujący Straż Pożarną.

 

Lokalizacja

Nowa Letnica znajduje się w samym sercu doskonale skomunikowanej, północnej części Gdańska, pomiędzy ulicami Suchą i Starowiejską. Osiedle powstaje zaledwie kilkaset metrów od Stadionu Energa i w sąsiedztwie Drogi Zielonej. To jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych Gdańska, zapewniająca komfortowy wyjazd z miasta w kierunku obwodnicy południowej przez tunel pod Martwą Wisłą. Mimo kameralnego położenia, osiedle będzie znakomicie skomunikowane z centrum. Dojazd samochodem zajmie tam zaledwie 11 minut, a alternatywą będzie dogodne połączenie komunikacją publiczną. Atrakcyjna lokalizacja umożliwi także łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Bliskość plaży i parków oraz liczne drogi rowerowe sprzyjać będą spacerom i uprawianiu sportu.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 8.550 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 30 do 116 m2
 • PowiatGdańsk
 • Termin oddaniaIV kw. 2021
 • MiejscowośćGdańsk
 • Liczba mieszkań500
 • DzielnicaLetnica
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaStarowiejska 50

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 15
Liczba kondygnacji: 7-17
Liczba apartamentów: 500
Wysokość pomieszczeń: 2,7-3,0
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję