Nadmotławie Apartments

Deweloper: ROBYG
od 12.600 zł/m2

Opis inwestycji

O inwestycji

 

Nadmotławie Apartments to inwestycja skierowana do osób ceniących komfort i wygodę, poszukujących prestiżowego miejsca do mieszkania. To luksusowy, ponadczasowy projekt przygotowany z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach i wysokich oczekiwaniach. Przestronne, unikalne tarasy dachowe, duże przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę Starego Miasta oraz bliskość Mariny to niezaprzeczalny wyróżnik inwestycji.

Nadmotławie Apartments posiada unikatową lokalizację w sercu Gdańska z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej Motławy. Inwestycję wyróżnia wysoki standard wykończenia, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE GOLD. Wyjątkowe tarasy dachowe o powierzchni równej powierzchni mieszkania, luksusowe foyer z portierem, sala klubowa do dyspozycji mieszkańców i ich gości, a także strefa fitness.

Mimo kameralnego położenia, Nadmotławie Apartments jest znakomicie skomunikowane z całym miastem. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa, restauracje, markety i siłownie. Inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce – jedna z dwóch przystani położonych najbliżej gdańskiej starówki.

Ekskluzywna inwestycja Nadmotławie podzielona została na dwie części – Nadmotławie Apartments oraz Nadmotławie Estate. Pierwsza z nich dedykowana jest poszukującym prestiżowego miejsca do zamieszkania, natomiast druga – Nadmotławie Estate – kierowana jest do osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości pod wynajem.

Standard inwestycji 

 

 • Ekologiczne oświetlenie LED w częściach wspólnych

W częściach wspólnych budynków stosujemy energooszczędne oraz ekologiczne oświetlenie LED sterowane czujnikami ruchu. Znacznie zmniejsza ono zużycie energii elektrycznej oraz nie zawiera szkodliwej rtęci. System jest przyjazny środowisku i korzystnie wpływa na zdrowie oraz kieszeń mieszkańców.

 

 • Lobby z portierem

W części naszych budynków znajduje się lobby z portierem. To rozwiązanie zwiększa nie tylko bezpieczeństwo, ale również podnosi prestiż osiedla.

 

 • Wewnętrzna siłownia

Nasze inwestycje wychodzą naprzeciw potrzebom aktywnych osób dbających o kondycję fizyczną. Wewnętrzne siłownie położone na terenie osiedli gwarantują mieszkańcom oszczędność czasu oraz umożliwiają stały dostęp do nowoczesnych i profesjonalnych urządzeń.

 

 • Wielofunkcyjne osiedla

Nasze inwestycje stanowią wielofunkcyjne przestrzenie, które zaspokajają wszystkie potrzeby mieszkańców. W ich sąsiedztwie znajdują się sklepy, siłownie, przedszkola, żłobki, centra handlowe, restauracje – wszystko czego potrzeba do wygodnego życia

 

 • Okna drewniane najwyższej jakości

Mieszkania wyposażone są w wysokiej jakości okna drewniane. Dodatkowo wszystkie wyposażone są w sterowane elektronicznie zewnętrzne rolety przeciwsłoneczne, zapewniające komfort termiczny.

 

 • Parapety z konglomeratu marmurowego

Mieszkania wyposażone są w parapety z konglomeratu marmurowego. Zapewniają one wyjątkową trwałość oraz stylowy wygląd.

 

 • Gwarancja producenta na użyte elementy

Na naszych inwestycjach stosowane są materiały, które posiadają deklarację zgodności z normami europejskimi. Gwarancja producentów obejmuje wszystkie użyte elementy.

 

 • Antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy C

Dbając o bezpieczeństwo naszych mieszkańców oferujemy wysokiej jakości antywłamaniowe drzwi wejściowe klasy RC4 gwarantujące zabezpieczenie, komfort oraz elegancki wygląd.

 

 • Podwyższony standard wykończenia części wspólnych

Na naszych osiedlach wykorzystujemy najnowsze technologie oraz stosujemy szlachetne materiały wykończeniowe takie jak: stal, klinkier, drewno, kamień, gres i marmur. Części wspólne budynków są wykończone eleganckimi fototapetami, obrazami i sztukaterią.

 

 • Możliwość elastycznej aranżacji wnętrz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferujemy możliwość elastycznej aranżacji wnętrz. Dzięki temu każdy z mieszkańców może dostosować mieszkanie do indywidualnych potrzeb.

 

 • Wodoszczelne fundamenty

Na naszych inwestycjach stosujemy nowoczesną technologię wodoszczelnego betonu, który zabezpiecza przed wilgocią i daje wysoki stopień bezpieczeństwa w aspekcie szczelności budynków.

 

 • Rozbudowany system wentylacji

Na naszych osiedlach stosujemy wywiewną wentylację mechaniczną, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza oraz umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury i właściwej wilgotności zarówno w mieszkaniach, jak i częściach wspólnych budynków.

 

 • Zautomatyzowany system przeciwpożarowy

Nad bezpieczeństwem lokatorów czuwa zautomatyzowany system wykrywania pożaru w częściach wspólnych, sterujący oddymianiem klatek oraz automatycznie alarmujący Straż Pożarną.

 

 • Rozbudowana sieć komunikacyjna i drogowa

Nasze osiedla są położone w atrakcyjnych lokalizacjach z doskonale rozwiniętą siecią komunikacyjną oraz drogową, które umożliwiają łatwy dojazd do centrum miasta. Dbając o sprawną komunikację budujemy przystanki oraz współfinansujemy remonty dróg.

 

Lokalizacja

 

Tym, co wyróżnia Nadmotławie Apartments jest wyjątkowa lokalizacja w centrum Gdańska, nad brzegiem Motławy. Inwestycja usytuowana jest przy ul. Sienna Grobla na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, czyli ujścia rzeki Motławy do Martwej Wisły. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca z historyczną zabudową Starego Miasta, posiadająca bezpośredni dostęp do wód Motławy.

Nadmotławie pomimo swojego kameralnego charakteru jest znakomicie skomunikowane z całym miastem, a w jego najbliższym sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa, restauracje, markety i siłownie. Warte podkreślenia jest to, iż inwestycja posiada bezpośredni dostęp do wody, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce.

Dojazd samochodem do obwodnicy Trójmiasta zajmuje niecałe 15 minut, na plażę w Brzeźnie zaledwie kwadrans i tyle samo na szeroką plażę na Stogach. Inwestycja jest nie tylko dobrze skomunikowana z pozostałymi częściami miasta, ale także z obwodnicą południową czy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 12.600 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 22 do 128 m2
 • PowiatGdańsk
 • Termin oddaniaIV kw. 2022
 • MiejscowośćGdańsk
 • Liczba mieszkań1000
 • DzielnicaŚródmieście
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaSienna Grobla 7

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 11
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 1000
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję