Apart Ford Górczyn

Deweloper: APARTON Sp. z o.o. sp. k.

Opis inwestycji

Osiedle Apart Ford Górczyn jest inwestycją, która swoją nazwą oraz charakterem wizualnym nawiązuje do znajdującego się w pobliżu jednego z osiemnastu fortów wchodzących w skład Twierdzy Poznań – Fortu Głównego IX Brünneck. Sąsiadująca zieleń daje spokój oraz wytchnienie pośród miejskiego życia.

Inwestycja Apart Ford Górczyn jest kameralnym osiedlem domów w zabudowie szeregowej, położonym przy ulicy Wąwozowej w Poznaniu. Całość osiedla tworzy siedem czterolokalowych budynków o zróżnicowanej powierzchni od 116m² do 133m². Wszystkie domy posiadają indywidualne ogródki, zapewniające domownikom możliwość swobodnego korzystania z przestrzeni na zewnątrz.

Budowa osiedla Apart Fort Górczyn odbędzie się w III etapach. Wybudowanych zostanie 28 lokali mieszkalnych, które stanowią kompleks siedmiu czterolokalowych budynków.

I etap budowy – został rozpoczęty wiosną 2021 roku. Zakończenie prac budowlanych budynków B1 i B2 przewidziane jest na 31.05.2022 roku. Odbiór kluczy przez nabywców wrzesień 2022 roku.

W I etapie zakończone  zostaną również prace nad budową drogi wewnętrznej wraz z ogólnodostępnymi miejscami parkingowymi.

II i III etap budowy – zaplanowano na lata 2022 i 2023.

W II etapie zaplanowana została budowa trzech czterolokalowych budynków oznaczonych numerami B3, B4 i B5 w których powstanie 12 lokali mieszkalnych. Budynki B4 i B5 wyposażone zostaną w podziemne hale garażowe, w których dostępnych będzie 26 miejsc postojowych.

W etapie II zostaną również zakończone prace nad zagospodarowaniem terenu. W otoczeniu bujnie nasadzonej roślinności powstaną alejki spacerowe, strefa relaksu oraz plac zabaw dla najmłodszych.

W ostatnim etapie wybudowanych zostanie 8 lokali mieszkalnych,
w budynkach występujących pod oznaczeniem B6 i B7.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 116 do 133 m2
  • PowiatPoznań
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćPoznań
  • Liczba mieszkań28
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaWąwozowa
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję