Nieruchomości Śląskie Gliwice Gliwice OSIEDLE BURSZTYNOWE

OSIEDLE BURSZTYNOWE

Deweloper: Hadex Development Sp z o.o

Opis inwestycji

„Osiedle Bursztynowe 2” to inwestycja składająca się z trzech segmentów. Zostały one oddane do użytku w 2018 roku, tak więc zapraszamy po mieszkania dostępne od ręki!

Architektura budynków wyróżnia się nowoczesną biało-szarą kolorystyką. Bryły budynku, utrzymane w modernistycznym stylu są proste i funkcjonalne. Całość doskonale wpisuje się w otaczający krajobraz i harmonijnie komponuje się z elewacjami pozostałych budynków. Inwestycja jest podzielona na dwa etapy i obejmuje budowę trzech segmentów o wysokim standardzie. Pierwszy powstały i oddany do użytku segment „E”, z gotowymi już mieszkaniami, to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z trzema niezależnymi wejściami obejmujący łącznie 46 mieszkań o pow. 31 m2- 60,71 m2. Drugi powstający segment „F” to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z dwoma niezależnymi wejściami obejmujący łącznie 39 mieszkań o pow. 47,27 m2- 68,56 m2. Trzeci segment "G" to 4 kondygnacyjny, niepodpiwniczony budynek z jednym wejściem obejmującym łącznie 11 mieszkań o pow. 29,02 m2- 60,75 m2.

Projektując osiedle zwrócono uwagę nie tylko na nowoczesny wygląd, ale i komfort życia mieszkańców. W każdym segmencie zaprojektowano cichobieżną windę, przestronne klatki schodowe z wózkowniami oraz komórki lokatorskie. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach będą mieć balkon, loggię lub duży taras, a część mieszkań na parterze dostęp do ogródka.

Duży nacisk kładziony jest na energooszczędność budynków, nowoczesne instalacje teletechniczne i najwyższej jakości materiały budowlane. Budynki będą wznoszone w technologii tradycyjnej murowanej z naturalnych silikatów, które gwarantują bardzo dobrą izolacyjność akustyczną i akumulację ciepła oraz doskonale regulują wilgotność w mieszkaniu. Zapewniają zdrowe i komfortowe warunki w mieszkaniu.

W ramach tego przedsięwzięcia powstanie również część handlowo-usługowa tj. parterowy budynek z wejściem od strony ul. Kozielskiej. Od frontu znajdować się będzie sklep Stokrotka, a z boku dwa lokale użytkowe.

Pozostałe atuty:

 • osiedle ogrodzone,
 • plac zabaw dla dzieci (wykonany po zakończeniu budowy)
 • bezpłatne miejsca postojowe na terenie osiedla dla gości i mieszkańców

Zakup mieszkania na Osiedlu Bursztynowym 2 to także bezpieczna inwestycja kapitału. Stopa zwrotu z tytułu najmu wynosi od 7-9% netto rocznie. To doskonały sposób na dodatkowe, pewne źródło dochodu.

Najważniejsze informacje

 • WojewództwoŚląskie
 • Metrażod 31 do 70 m2
 • PowiatGliwice
 • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
 • MiejscowośćGliwice
 • Liczba mieszkań96
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • UlicaKozielskiej 74

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba apartamentów: 96
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję