Osiedle Paryskie

Deweloper: Osiedle Paryskie Sp. z o.o.
od 5.600 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle Paryskie to kameralna inwestycja zlokalizowana w Gliwicach na ul. Lublinieckiej. Niepowtarzalne miejsce z wyjątkowym widokiem z okna może stać się Twoim domem.

Do zaoferowania mamy 5 budynków mieszkalnych z windami, garażami podziemnymi, ogródkami oraz tarasami o zróżnicowanych metrażach lokali mieszkalnych. Mieszkania wyróżnia nie tylko funkcjonalność, nasłonecznienie, widok ale również wysokość, która wynosi 2,80m oraz 3m.

Każdy budynek to dwie bryły połączone przeszkloną klatką schodową, w której znajduje się winda. Windy zjeżdżają z każdej kondygnacji do garażu podziemnego gdzie posiadamy większą ilość miejsc postojowych niż mieszkań.

Kolejnym atutem Osiedla Paryskiego to ogródki przynależne do mieszkań parterowych, duże balkony dostępne dla mieszkań na 1 i 2 piętrze. Dla najbardziej wymagających klientów posiadamy apartamenty o metrażu 100m2 z dodatkowym balkonem oraz tarasem o powierzchni 25m2.  

Pamiętamy o poczuciu bezpieczeństwa przez mieszkańców. Wszystkie klatki posiadają monitoring, a w mieszkaniach parterowych zamontowaliśmy są rolety zewnętrzne.

Nie zwlekaj ze spełnieniem swoich marzeń. Mieszkanie na Osiedlu Paryskim może stać się Twoim domem.

Lokalizacja

Osiedle Paryskie usytuowane jest w miejscu o wielu korzyściach. Łatwy dojazd do centrum Gliwic, autostrady A4 i A1, jednocześnie na uboczu, ale blisko by pieszo wybrać się na szybkie zakupy. Najbliższa szkoła podstawowa, liceum czy przedszkole znajdują się w promieniu 1800 metrów. Pozostałe ośrodki oświaty są dostępne szybko samochodem, w ciągu 3 – 10 minut. Duże miasto to również parki. Gliwice oferują ich wiele, ale najwspanialszy i jednocześnie najbliżej usytuowany jest Park Kultury i Wypoczynku. 10 hektarowy kompleks leśny porośnięty bukami i dębami to doskonałe miejsce na sport i relaks, odległy od osiedla o 2,5 kilometra.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.600 zł
  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 49 do 105 m2
  • PowiatGliwice
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćGliwice
  • Liczba mieszkań158
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaLubliniecka

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 185
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję