Osiedle Rytm

Deweloper: Inpro
od 10.200 zł/m2

Opis inwestycji

Osiedle RYTM powstaje w gdańskiej dzielnicy Matarnia przy ulicy majora Mieczysława Słabego. W pełni zagospodarowany kompleks zagwarantuje swoim mieszkańcom maksymalną wygodę, a bliskość bogatej infrastruktury harmonijnie współgrającej z otoczeniem lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawi, że inwestycja każdego dnia pozwoli Ci komfortowo żyć w Twoim własnym RYTMie.

 

 • Praktyczna elegancja, która zachwyca

Osiedle RYTM to przede wszystkim wysoka funkcjonalność i niezwykła architektura. Wchodzące w skład inwestycji 2 nowoczesne budynki o zróżnicowanej wysokości 5 i 6 kondygnacji nadziemnych, połączone zostaną szklanym łącznikiem, stanowiącym punkt charakterystyczny kompleksu. Eleganckiego wyglądu inwestycji dodadzą także ponadczasowe wejścia do budynków.

 

 • Mieszkania dostosowane do Twojego rytmu

W ramach osiedla Rytm powstanie 105 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach liczących od 38,7 do aż 118,9 m2. Do lokali położonych na parterze przynależeć będą ogródki, natomiast mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą przestronne balkony. Właściciele lokali na najwyższych piętrach będą mogli cieszyć się dostępem do prywatnych, dużych tarasów zaprojektowanych na dachach budynków, które stworzą wiele możliwości aranżacyjnych i zagwarantują doskonały widok na okolicę. Przestrzeń ta z pewnością będzie stanowiła ulubione miejsce do codziennego wypoczynku mieszkańców.

 

 • Wygoda, na którą zasługujesz

RYTM to inwestycja wypełniona praktycznymi udogodnieniami. Z myślą o zmotoryzowanych w podziemnych kondygnacjach budynku powstanie 2-poziomowa hala garażowa, która pomieści łącznie 126 samochodów. Naziemny parking obejmował będzie 6 miejsc postojowych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W budynkach utworzone zostaną dwie wózkarnie, pomieszczenia dla jednośladów mieszczące łącznie 55 rowerów, a także 36 boksów do przechowywania rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców inwestycja będzie monitorowana.

 

 • Zawsze w formie

Dla tych, którzy pragną żyć zdrowo i cieszyć się aktywnością fizyczną każdego dnia projektanci przewidzieli coś specjalnego. Ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców sala fitness zaprojektowana na parterze jednego z budynków to dobrze wyposażona przestrzeń, dzięki której Twój codzienny trening stanie się jeszcze przyjemniejszy.

 

 • Miejsce spotka i wypoczynku

Osiągnięcie idealnego życiowego balansu polega na harmonijnym wydzieleniu czasu na obowiązki oraz na przyjemności. W tym drugim mieszkańcom inwestycji RYTM z pewnością pomoże klub zaprojektowany na parterze jednego z budynków. Tutaj każdy znajdzie swoją idealną przestrzeń do relaksu, np. czytając książkę na wygodnej sofie czy integrując się z sąsiadami.

 

 • Blisko tego, co ważne na co dzień

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 7 wraz z wielofunkcyjnym boiskiem, a także przedszkole, co będzie stanowiło duże udogodnienie dla wszystkich rodzin z małymi dziećmi.

W najbliższej okolicy funkcjonuje także Park Handlowy Matarnia z licznymi restauracjami, lokalami usługowymi oraz sklepami, takimi jak Ikea, Auchan czy OBI.

 

 • W RYTMie miasta

Niezwykłym atutem osiedla RYTM jest jego lokalizacja. Kompleks położony jest w dzielnicy Matarnia z doskonałym dojazdem do dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz oraz wielu kluczowych miejsc. Zaledwie 4 minuty drogi pieszo od inwestycji znajduje się przystanek autobusowy obsługujący linię 110, dzięki której w bezpośredni sposób można dojechać m.in. na port lotniczy oraz w kierunku Gdańska Wrzeszcza mijając po drodze np. Galerię Bałtycką.

W zasięgu zaledwie niespełna 2 km od terenu osiedla położona jest stacja kolejowa PKM Gdańsk Matarnia, która pozwoli na wygodne przemieszczanie się do innych rejonów Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się wjazd na Trójmiejską Obwodnicę, która pozwoli na bezproblemowy dojazd zarówno do okolicznych, jak i tych dalszych miejscowości.

 

 • Wypoczynek w towarzystwie natury

Spacerując w okolicach inwestycji zaledwie w 3 minuty możemy dotrzeć do obszaru leśnego, przynależącego do Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Spokojna, wypełniona naturą przestrzeń z pewnością pomoże wyciszyć się po długim dniu oraz sprzyjać będzie aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców.

 

 • Lokale biurowe

W ramach osiedla RYTM oferowane są 2 lokale usługowe położone na parterze jednego z budynków, które stanowią idealną przestrzeń na utworzenie biura. Takie rozwiązanie umożliwi Ci prowadzenie własnej firmy o krok od domu, pozwalając tym samym oddzielić codzienną, życiową przestrzeń od miejsca pracy, co pozwoli na zachowanie doskonałego work-life balance.

 

 • Nie zapłacisz za m2 pod ściankami działowymi

Powierzchnia pod ściankami działowymi nie jest wliczana do metrażu mieszkania. Z INPRO płacisz za realnie wykorzystywaną powierzchnię i oszczędzacz znaczną kwotę przy zakupie mieszkania.

Najważniejsze informacje

 • Cena za m2od 10.200 zł
 • WojewództwoPomorskie
 • Metrażod 38 do 119 m2
 • PowiatGdańsk
 • Termin oddaniaI kw. 2023
 • MiejscowośćGdańsk
 • Liczba mieszkań105
 • DzielnicaMatarnia
 • Rodzaj ofertyMieszkanie
 • Ulicamjr. Mieczysława Słabego
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję