Royal Studios

Deweloper: Royal Investment Sp. z o.o.
od 9.721 zł/m2

Opis inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, w odległości ok. 1300m od dworca Kraków Główny i od Galerii Krakowskiej - 3 przystanki autobusowe, dojazd samochodem w kilka minut. W przeciwnym kierunku mamy dogodny wyjazd na ulicę Opolską - główną arterię komunikacyjną północnej części Krakowa, która prowadzi na wschód do Nowej Huty, a na zachód do Bronowic i na lotnisko w Balicach.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Uniwersytet Rolniczy, a w promieniu kilku minut dwie inne uczelnie: Uniwersytet Ekonomiczny oraz Politechnika Krakowska, a trochę dalej, ale z dobrym dojazdem, Akademia Górniczo-Hutnicza i Uniwersytet Pedagogiczny. W bliskiej odległości są również duże kompleksy biurowców przy ul. Opolskiej oraz w sąsiedztwie dworca głównego oraz Galerii Krakowskiej.
To wszystko decyduje o unikatowej lokalizacji, która daje aż trzy możliwości użytkowania lokali: wynajem długoterminowy (pracownicy korporacyjni, studenci), wynajem krótkoterminowy (turystyczno-biznesowy) jak również wynajem dla firm (na biuro). Inne lokalizacje wymuszają tylko jeden sposób użytkowania.
Inwestycja znajduje się przy ulicy Klemensiewicza, małej uliczce - przecznicy z Alei 29-ego Listopada, która stanowi oś komunikacyjną tej części Krakowa - od centrum w stronę Kielc i Warszawy. Położenie w kameralnej uliczce zapewnia spokojne sąsiedztwo, a wylot na Aleję 29-ego Listopada dogodny wyjazd w każdym kierunku miasta.Nasz budynek charakteryzuje się nowoczesną architekturą i ciekawym designem: jasna kolorystyka elewacji, szklane elementy balustrad i duże okna balkonowe nadają projektowi lekkości, a duże balkony dodają wartości użytkowej.
Budynek posiada 6 kondygnacji nadziemnych (parter i 5 pięter) oraz jedną kondygnację podziemną, gdzie są ulokowane miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Wokół budynku będzie ładnie zagospodarowana zieleń i ogródki oraz tarasy przynależne do lokali parterowych.
Budynek będzie posiadał 3 wejścia, 2 klatki schodowe i 2 nowoczesne windy. Przy głównym wejściu będzie miejsce na recepcję z zapleczem socjalnym. Budynek będzie oczywiście wyposażony w system monitoringu wizyjnego oraz nowoczesne videodomofony.

Łącznie na 6 kondygnacjach oferujemy 137 mikroapartamentów o powierzchni użytkowej od 13,5m2 do 22,5m2. Większość to lokale typu studio z jednym pokojem i aneksem kuchennym, ale na każdym piętrze mamy również trzy lokale 2-pokojowe z oddzielną sypialnią. Do każdego lokalu na piętrze przynależy balkon, (niektóre mają nawet 15m2!), a do lokali parterowych tarasy i ogródki (największy ma ponad 74m2!)

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 9.721 zł
  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 14 do 23 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaIV kw. 2021
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań137
  • DzielnicaPrądnik Czerwony
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKlemensiewicza
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję