Opis inwestycji

O INWESTYCJI

Południe to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Gdańska. Pierwszym osiedlem realizowanym w tym rejonie przez Euro Styl było Futura Park, którego budowa zakończyła się w 2018 roku.

Osiedle Zielony Południk sąsiaduje z naszą poprzednią inwestycją, dzięki czemu  mieszkańcy mogą korzystać z istniejącej już infrastruktury. W ramach osiedla powstanie 29 budynków


Tam, gdzie cichnie zgiełk wielkiego miasta, otwiera się zielona perspektywa życia. W takim miejscu, w otoczeniu zieleni i w zgodzie z naturą, powstaje Zielony Południk – osiedle z zielonym charakterem wkomponowane w malownicze otoczenie łąk i zagajników.

Bliskie sąsiedztwo zielonych obszarów  pozwala spełnić marzenia  tych, którzy po pracy chcą spędzić czas na świeżym powietrzu i obcować z naturą.

Urokliwe alejki na osiedlu pozwalają odpocząć każdemu tak, jak lubi – spokojnie i bez pośpiechu lub aktywnie i dynamicznie.

Boisko do streetballu strefa crossfit będą doskonałymi miejscami dla wszystkich fanów sportowych emocji.

Pełne zieleni miniparki, skwery z ławeczkami, zielniki do uprawy ziół przez mieszkańców, place zabaw, lapidarium czy strefa relaksu z pomostem i grillowiskiem staną się naturalnymi miejscami spotkań i wypoczynku. Ułatwią nawiązywanie nowych przyjaźni i budowanie sąsiedzkich relacji.

Zielony Południk składa się z kameralnych, 3- lub 4-piętrowych budynków, gwarantujących poczucie przestrzeni. Na terenie osiedla znajdują się zadaszone miejsca parkingowe i stojaki rowerowe, a każdy z budynków posiada cichobieżne windy oraz komórki lokatorskie.  Przy mieszkaniach parterowych znajdują się ogródki, a na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy.  

Przestronne strefy wejścia witają mieszkańców eleganckim wystrojem. Przebiegająca przez każdą klatkę schodową linia zielonego południka przypomina o wyjątkowej lokalizacji osiedla. Każdy z budynków posiada odrębny symbol - jeden z gatunków drzew liściastych charakterystycznych dla naszej strefy klimatycznej, którego obecność zaznaczono symbolicznymi formami liści oraz ozdobnymi przekrojami pni. Wyrafinowane detale, staranne wykończenia i zielona symbolika to zaproszenie mieszkańców do codziennego obcowania z otaczającą naturą.

Oprócz komfortowych budynków powstanie tu strefa z lokalami usługowymi usytuowana wzdłuż ulicy Starogardzkiej. Ta łatwo dostępna, integralna część osiedla pozwoli na wygodne zakupy i dostęp do usług na wyciągnięcie ręki.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 36 do 82 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań300
  • DzielnicaGdańsk Południe
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKazimierza Wielkiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 29
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 300
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję