Nieruchomości Pomorskie Gdańsk Gdańsk Wrzeszcz Garnizon Lofty&Apartamenty

Garnizon Lofty&Apartamenty

Deweloper: Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.
od 10.200 zł/m2

Opis inwestycji

WIELOFUNKCYJNA DZIELNICA

Garnizon to samowystarczalny, śródmiejski i otwarty projekt, gdzie harmonijnie współgrają ze sobą funkcje: mieszkaniowa, biurowa i usługowa. To miejsce do życia, pracy jak i spędzania czasu wolnego. Mieszkańcy mają wygodny dostęp do wielu urokliwych kawiarni, pubów i różnorodnych restauracji, w których można przyjemnie spędzić wolny czas. Targ z ekologiczną żywnością, obiekty rekreacyjno-sportowe, jak i te związane ze sztuką i kulturą zaspokoją potrzeby użytkowników Garnizonu związane z rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia.


PRZYJAZNA PRZESTRZEŃ

Apartamentowa zabudowa z ograniczonym ruchem samochodowym i wygodnym parkowaniem daje poczucie zamieszkiwania w bezpiecznej i funkcjonalnej miejskiej enklawie. Humanistyczną przestrzeń Garnizonu dopełnia projekt parkowego korso, skupiający wzdłuż strumienia rzeki Strzyża, różnorodne funkcje usługowe, publiczne place, rekreacyjne skwery i parkową zieleń.

 

NOWOCZESNOŚĆ, KTÓRA CZERPIE Z HISTORII

Zachowane i odrestaurowane zabytki stanowią namacalne dowody stuletniej historii terenu, na którym zlokalizowany jest Garnizon. Wysiłek Inwestora włożony w rewitalizację obiektów niegdyś służących jednostkom elitarnej kawalerii, dziś widać choćby w odrestaurowanych budynkach z cegły zlokalizowanych przy al. Grunwaldzkiej i ul. Słowackiego.
Nowe obiekty realizowane w Garnizonie, poprzez kolorystykę ceramicznych elewacji, użycie detali takich jak koniowiązy, żeliwne kolumny niegdyś podtrzymujące stropy czy granitowy bruk i posadzki, w sposób harmonijny łączą historyczny dorobek z nowoczesnością.

 

GARNIZON KULTURY

Garnizon Kultury to wyjątkowe miejsce spotkań towarzyskich, kulturalnych i artystycznych. Klub muzyczny, galerie sztuki, szkoły artystyczne, show-roomy, pracownie artystyczne i rzemieślnicze oraz autorska gastronomia i obiekty sportowo-rekreacyjne zapewniają atrakcyjne możliwości odpoczynku i rozwoju.

 

PRYWATNA PRZESTRZEŃ

Przeznaczona dla mieszkańców przestrzeń zewnętrzna o wypoczynkowym, prywatnym charakterze została wzbogacona fontannami, altanami i salonową aranżacją. Wyjątkowy charakter architektury Garnizonu podkreślony został szlachetnymi materiałami wykończeniowymi i indywidualnie zaprojektowanymi częściami wspólnymi

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 10.200 zł
  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 31 do 255 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaIV kw. 2022
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań800
  • DzielnicaWrzeszcz
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • Ulica Szymanowskiego

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 35
Liczba kondygnacji: 8
Liczba apartamentów: 800
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję