Flora by Hanza

Deweloper: Hanza Grupa Inwestycyjna
od 5.200 zł/m2

Opis inwestycji

Charakterystyka osiedla

Flora by Hanza to nowe osiedle, które powstaje przy ul. Niepołomickiej w Gdańsku Łostowice. W tym wyjątkowym projekcie postanowiliśmy nawiązać do naturalnego piękna zielonego południa Gdańska i poprzez nowoczesne rozwiązania architektoniczne, stworzyć dla Państwa przytulną, bezpieczną i kameralną przestrzeń, do której aż chce się wracać po długim dniu.

W ofercie drugiego etapu (budynek B) przygotowaliśmy 61 wyjątkowych mieszkań 1 – 5 pokojowych o powierzchniach od 30 do 107 metrów kwadratowych. W ich aranżacjach postawiliśmy na funkcjonalność, dobre wykorzystanie dostępnej przestrzeni i możliwie najlepsze nasłonecznienie. Do wyboru otrzymują Państwo lokale z dużymi, kameralnymi ogródkami, albo przestronnym balkonem.

W sercu zielonej dzielnicy

Osiedle Flora by Hanza powstaje na południu Gdańska, w rejonie Łostowice dzielnicy Gdańsk Południe.

Ta nowa, bardzo dynamicznie rozwijająca się część miasta leży w sąsiedztwie naturalnych atrakcji jak park Oruński, zbiornik retencyjny „Kolorowy” i potok Maćkowy. Okolica szczyci się również nowo wybudowaną infrastrukturą — nowoczesnym przedszkolem i żłobkiem, pasażem handlowym, restauracjami, placami zabaw, siłownią na powietrzu czy sklepikami w parterach istniejących budynków. Wszystko dostępne bez wsiadania do samochodu!

Kameralna, zielona przestrzeń

Flora by Hanza to nie tylko kameralne osiedle z ponadstandardową ilością zieleni. To przede wszystkim przygotowana z dbałością o detale przestrzeń, w której mieszkańcy mogą naprawdę odpocząć po długim dniu – czy to w prywatnym zaciszu własnego ogródka, czy przy grillu w wyjątkowej strefie sąsiedzkiej. Nowoczesna infrastruktura osiedlowa, przemyślane części wspólne i wyjątkowy, zielony profil osiedla to tylko kilka powodów, dla których warto tutaj zamieszkać.

Zielona przestrzeń, w której odpoczniesz po długim dniu

Osiedle zostało zaprojektowane tak, by umożliwić przyrodzie odnalezienie własnego miejsca wśród nowoczesnej zabudowy. Mieszkańcy będą mogli cieszyć oko krajobrazem złożonym z ogrodów deszczowych, porośniętych pnączami ścianek i pergoli, pachnących łąk kwietnych i alejki pełnej zieleni. Pamiętaliśmy też o naturalnych mieszkańcach naszego osiedla. Wśród zieleni zaplanowaliśmy budki lęgowe i karmniki dla ptaków, domek dla jeża oraz hotel dla owadów.

Bezpieczny i prywatny zakątek

Zadbaliśmy również o detale decydujące o wygodzie i bezpieczeństwie przyszłych mieszkańców. Właściciele aut i rowerów będą parkować w pełni monitorowanej hali garażowej. Dodatkowa kamera znajdzie się również przy każdym wejściu do budynku. Pomyśleliśmy też o zdalnie kontrolowanych szlabanach, żeby mieszkańcy sami mogli decydować, kogo wpuszczają na swoje osiedle.

Ogródki zostały zaprojektowane powyżej ciągów pieszych, przez co dają dużo większe poczucie prywatności, a okna balkonowe na parterze zamykane są na klucz.

Wiele miejsc do spędzania czasu na powietrzu

Części wspólne podzieliliśmy na kilka stref oferujących różne atrakcje. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zielony plac zabaw z elementami edukacyjnymi, a tuż obok niego strefę spotkań, w której rodzice będą mogli zorganizować spotkanie przy grillu. Ogród sąsiedzki pozwoli całym rodzinom na wspólną hodowlę warzyw, owoców, ziół i kwiatów. Wreszcie, osoby szukające chwili spokoju będą mogły odpocząć wśród roślin na ławce w zielonym skwerku.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 5.200 zł
  • WojewództwoPomorskie
  • Metrażod 30 do 106 m2
  • PowiatGdańsk
  • Termin oddaniaII kw. 2021
  • MiejscowośćGdańsk
  • Liczba mieszkań170
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaNiepołomicka

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 170
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję