Apartamenty Szafera

Deweloper: Budownictwo Osiedle Rodzinne
od 4.600 zł/m2

Opis inwestycji

APARTAMENTY SZAFERA

To osiedle 15 dwukondygnacyjnych domów miejskich we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki-Ołtaszyn. W ramach inwestycji powstanie 30 apartamentów z prywatnymi, podziemnymi garażami, tarasami oraz ogrodami. Osiedle dopełni kompleksowe zagospodarowanie terenu, obejmujące zieleń urządzoną, a także małą architekturę.

Osiedle Apartamenty Szafera, to projekt, który powstał z myślą o apartamentach spełniających wszystkie funkcje domu. Stworzyliśmy go, bazując na Naszych wieloletnich doświadczeniach, przy współpracy z cenioną pracownią architektoniczną „Dziewoński Łukaszewicz Architekci s.c.”

Dwa typy apartamentów i Penthouse:

Penthouse ma łącznie 294,29 m2, na co składa się 4 miejscowy garaż o powierzchni 83,45m2, salon z kuchnią i jadalnią o powierzchni 74,90m2. 3 lub 4 sypialnie, 2 lub 3 łazienki, 2 dodatkowe sypialnie na poddaszu i pralnia w garażu jako opcja.

Apartament na parterze to łącznie 127,35 m2, na co składa się 4 pokojowa część mieszkalna o pow. 82,60 m2 i podziemny, indywidualny garaż o pow. 44,75 m2, połączony z lokalem prywatnymi schodami. Do apartamentów przynależą także tarasy i ogrody.

Apartament na piętrze to łącznie 161 m2, który składa się z 4 pokojowej części mieszkalnej o pow. 83,5 m2, poddasza o pow. 41 m2, a także prywatnego, podziemnego garażu. Dodatkowo do lokalu przynależy duży balkon o pow. 12 m2

Prywatne garaże mogą także pełnić funkcję siłowni, pralni czy domowej pracowni.

 

Lokalizacja

Osiedle położone w jednej z najatrakcyjniejszych części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki-Ołtaszyn, którego sąsiedztwo stanowi niska, historyczna zabudowa oraz nowa, nieintensywna butikowa architektura.

To lokalizacja dla ceniących komfort życia bez konieczności rezygnacji z uroków miasta. Rozbudowana infrastruktura sprawia, że odnaleźć tu można wszystko, czego potrzeba na co dzień: szkołę podstawową, przedszkola, sklepy, siłownię, punkty usługowe, a także bogatą ofertę restauracji serwujących wiele gatunków kuchni świata.

Dominująca jednorodzinna zabudowa oraz możliwość korzystania z rozbudowanej oferty usługowej w zasięgu krótkiego spaceru, sprawia, że Ołtaszyn jest chętnie wybieranym miejscem do życia.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 4.600 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 127 do 161 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań30
  • DzielnicaKrzyki
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaSzafera

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 3
Liczba kondygnacji: 2
Liczba apartamentów: 30
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję