Domy w Mysłowicach

Deweloper: AlterHome Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości znajdującej się w prestiżowej dzielnicy Mysłowic – Starej Wesołej, ulica Krzywa. W otoczeniu znajdują się wyłącznie nowe budynki zabudowy jednorodzinnej, dojazd od strony ul. 3 Maja. Dojazd do drogi nr 86 zajmuje nie więcej niż 5 minut, do autostrady A4 – 8 minut, do centrum Katowic – 12 minut. Przyszły nabywca doceni ciszę, spokój, tereny rekreacyjne oraz szybki dojazd do centum miasta jak i miast ościennych.

Zbywana nieruchomość stanowi działkę gruntu o powierzchni 1400 mkw na której usytuowany jest budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem w bryle budynku o powierzchni użytkowej wynoszącej 246,57 mkw
Budynek w trakcie budowy. Obecnie stan surowy zamknięty. Oddanie do użytkowania -II połowa 2021, zdjęcia z budowy wkrótce.
Unikatowy projekt umożliwia podział budynku na części:- pierwszą- typowo mieszkalną oraz drugą, w zależności od preferencji- „na biuro, pracownie” dla osób prowadzących działalność gospodarczą, lub jako niezależne mieszkanie dla dorastającego dziecka bądź osoby starszej. Może pełnić również funkcje rozrywkowe- jako strefa przyjęć/ bawialnia dla dzieci.

Budynek wybudowany został w technologii prefabrykowanej co zapewni skuteczną izolację cieplną i zminimalizuje koszty ogrzewania (zgodnie z obliczeniami specjalistów, podczas gdy tradycyjny dom pochłania ok. 110 Kwh/m² w skali roku, dom energooszczędny o tej samej powierzchni potrzebuje jedynie 40 KWh/m²). Tego typu budownictwo charakteryzuje się wysoką szczelnością, zdrowymi warunkami mieszkania (bardzo istotne dla alergików) oraz wzmożoną prezycją wykonania. Należy pamiętać, że prefabrykacja w zakładzie pozwala na osiągnięcie wyższej dokładności wykonania niż w przypadku budowy od podstaw. Co więcej, cały proces produkcji odbywa się bez wpływu warunków atmosferycznych. Dzięki temu dom w tej technologii charakteryzują się wyjątkowo stabilną i wytrzymałą konstrukcją. Budowa domów w technologii energooszczędnej nie wpływa negatywnie na środowisko. Drewno, w porównaniu do innych materiałów, np. do stali, nie wymaga dużych ilości energii do pozyskania i przetwarzania oraz nie przewodzi ciepła, co w znacznym stopniu wpływa na redukcję mostków termicznych, a w konsekwencji na obniżenie zużycia energii. Oznacza to mniejszą emisję trujących gazów do atmosfery oraz dostosowanie się do wymogów unijnych. Zgodnie w unijnymi dyrektywami wszystkie budynki powstające po 2021 roku muszą być budowane w technologii energooszczędnej.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoŚląskie
  • Metrażod 247 m2
  • PowiatMysłowice
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćMysłowice
  • Liczba mieszkań1
  • Rodzaj ofertyDom
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję