Oaza Bronowice

Deweloper: Oaza Bronowice Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Zapraszamy do Serca Bronowic, gdzie znajdziesz swój azyl, swoje mieszkanie, swoje miejsce na ziemi. To tu powstała kolejna odsłona osiedla Oaza Bronowice. Na ostatnich niezagospodarowanych działkach powstały dopełniające osiedle trzy kwartały zabudowy przy ul. Stańczyka 5, 7 i 9

 W ramach każdego kwartału zabudowy powstał kompleks  3, opartych na wspólnym garażu podziemnym, segmentów. 

Trzy niezależne skrzydła, z których składa się każdy budynek posiadają oddzielne wejścia i klatki schodowe oraz wyposażone są w cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje, łącznie z podziemną.
 
Na parterze oraz na wyższych kondygnacjach zaprojektowano mieszkania o powierzchniach od 29m² do 91m², zaś w kondygnacji podziemnej stanowiska postojowe, pomieszczenia gospodarcze i techniczne. Dodatkowo w segmencie C na parterze zlokalizowane są lokale administracyjno-biurowe.
 
Zaprojektowane mieszkania posiadają zróżnicowaną strukturę i układ funkcjonalny, w większości do lokali przylegają balkony, loggie lub tarasy. Na niższych kondygnacja przeważają mniejsze lokale, na wyższych zaprojektowano większe 3 - 4 pokojowe mieszkania. Wokół budynków oraz na terenie wewnętrznego dziedzińca zaprojektowano zieleń, małą architekturę oraz ciągi piesze.
 
Dojazd odbywa się od ul. Stańczyka (od strony północno-zachodniej) poprzez projektowaną drogę wewnętrzną, z której od strony wschodniej zlokalizowane są wjazdy do garaży podziemnych.
Wszystkie budynki realizowane w ramach inwestycji Oaza Bronowice zaprojektowane zostały przez B2 Studio, jedno z bardziej znanych biur architektonicznych na krakowskim rynku.
 

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 52 do 92 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań92
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaStańczyka 9
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję