Iwaszkiewicza 36

Deweloper: DOMEX-BUD S.A.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Nowe Mieszkania – Osiedle Iwaszkiewicza 36 – to trzy kameralne budynki wielorodzinne w niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie z garażem podziemnym na Krzykach. Inwestycja położona jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od zgiełku metropolii oraz blisko terenów zielonych. Lokalizacja osiedla umożliwia dogodny dojazd do najważniejszych arterii komunikacyjnych miasta Wrocławia.

Nowe Mieszkania – Osiedle Iwaszkiewicza 36 jest inwestycją w odpowiedzi na potrzeby wszystkich tych, którzy cenią w architekturze piękno nowoczesnych, prostych form i rozwiązań. Dopracowane detale, spójna i elegancka kolorystyka elewacji oraz duże, przestronne okna zapewniają doskonały wygląd, niezależnie od zmieniających się trendów.

Na terenie osiedla powstanie łącznie 60 lokali mieszkalnych.

W budynkach wielorodzinnych zaprojektowano mieszkania 2 i 3-pokojowe o powierzchni użytkowej od 46 m² do 63 m2.

Wszystkie lokale mieszkalne posiadają balkony lub przestronne tarasy. Ponadto, większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki, a mieszkania na ostatniej, trzeciej kondygnacji budynków będą miały antresole w wyjątkowo korzystnych cenach.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców zaprojektowano 73 miejsca postojowe, które zostały zlokalizowane w garażach podziemnych oraz na terenie posesji.

Zadbaliśmy także o najmłodszych mieszkańców projektując na terenie osiedla plac zabaw, co gwarantuje dzieciom bezpieczne miejsce do zabawy, a rodzicom chwilę spokoju i odpoczynku.

Dla bezpieczeństwa i wygody przyszłych mieszkańców osiedle Iwaszkiewicza 36 zostanie ogrodzone i oświetlone.

Osiedle – Iwaszkiewicza 36 jest doskonale położone w południowej części miasta, na Wojszycach, przy ul. Iwaszkiewicza. Idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój. Dzielnica ta jest jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji przez osoby, które poszukują mieszkania w dobrej dzielnicy Wrocławia. Bliskie sąsiedztwo terenów zielonych daje możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu, co jest niekwestionowaną zaletą i daje przewagę nad innymi lokalizacjami.

Jeżeli zamieszkasz na Osiedlu – Iwaszkiewicza 36 będziesz mieć łatwy dostęp do żłobków, przedszkoli i szkół, w niedużej odległości jest również nowoczesny szpital.

Nie jesteś zmotoryzowany? Czekają na Ciebie dogodne połączenia autobusowe.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 43 do 63 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaInformacje u dewelopera
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań60
  • DzielnicaKrzyki
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaIwaszkiewicza
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję