Promienna Premium

Deweloper: ONYX Development Sp. z o.o.
To ogłoszenie jest zarchiwizowane.

Opis inwestycji

Budynek zlokalizowany będzie w Pile na Zielonej Dolinie, na działce wydzielonej przez ulice Promienna - Równa - Kazimierza Wielkiego. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na IV kwartał 2020, a ich zakończenie na II kwartał 2022 roku

Zaprojektowane są na 3 kondygnacjach budynku, zaczynając od I piętra. W ofercie są mieszkania i apartamenty od 1 do 4 - pokojowych, na powierzchniach od 32 do 97 m2. Na ostatniej kondygnacji znajdować się będzie Penthouse z przynależnym tarasem i indywidualnym przystankiem windy.

Na kondygnacji "-1" zaprojektowano 10 komórek lokatorskich, o różnych powierzchniach. Komórki są dodatkowo płatne. Decyzja o ich zakupie pozostaje w gestii klienta.  

Ceny mieszkań i apartamentów są zróżnicowane, zależne od powierzchni oraz kondygnacji. Rozpoczynają się od kwoty 5.300 zł/m2

Budynek został zaprojektowany w oparciu o ponadstandardowe rozwiązania. Wszystkie mieszkania i apartamenty wyposażone będą w klimatyzację, rolety zewnętrzne (elektryczne), wysokiej klasy wideodomofony. Na częściach wspólnych będzie możliwość skorzystania z wi-fi, a energia elektryczna dostarczona zostanie z paneli fotowoltaicznych ulokowanych na dachu. Przy budynku planowane jest również funkcjonowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.      Komunikacja pionowa w budynku, oprócz tradycyjnych schodów, odbywać się będzie za pomocą windy wewnętrznej. Będzie ona obsługiwała kondygnacje od -1 do 3.    

Kształt budynku przypomina trapez. W jego środku, na poziomie 1 piętra zaprojektowane zostało zielone Atrium. To unikatowe w Pile miejsce będzie służyło wypoczynkowi oraz spotkaniom mieszkańców. Ściany otaczające Atrium wykonane będą ze szkła, co pozwoli mieszkańcom na podziwianie uroków tej wyjątkowej przestrzeni, przechodząc przyległym korytarzem.    

Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz pustaków ceramicznych (porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem. Budynek wyposażony będzie w okna trzyszybowe o dużej powierzchni naświetlania. Ściany lokali mieszkalnych wykończone zostaną gładziami. Loggie oraz portfenetry zabezpieczone zostaną barierkami metalowymi zgodnymi z wizualizacją.

W cenie mieszkania grzejniki w pokojach oraz ogrzewanie podłogowe w łazienkach (zgodnie z projektem). Na etapie budowy istnieje możliwość zmiany sposobu ogrzewania mieszkania z grzejników na ogrzewanie podłogowe, grzejniki kanałowe lub ogrzewanie mieszane (za dopłatą).

Współpracujemy z doświadczonym doradcą finansowym i pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoWielkopolskie
  • Metrażod 31 do 98 m2
  • Powiatpilski
  • Termin oddaniaI kw. 2022
  • MiejscowośćPiła
  • Liczba mieszkań21
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaPromienna

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 1
Liczba kondygnacji: 3
Liczba apartamentów: 21
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję