Nowe inwestycje na sprzedaż - Piła | Villare.pl

Arche Hotel Piła
od 7.900 zł/m2

Arche Hotel Piła Piła, Piłsudskiego 11

25 - 47 m2

Powierzchnia

212

Mieszkania

Osiedle Zioły

Osiedle Zioły Piła, Zioły

36 - 3 m2

Powierzchnia

67

Mieszkania

Nowowiejskiego

Nowowiejskiego Piła, Nowowiejskiego 8A-8C

32 - 76 m2

Powierzchnia

39

Mieszkania

Śniadeckich
Ogłoszenie archiwalne

Śniadeckich Piła, Śniadeckich

32 - 129 m2

Powierzchnia

94

Mieszkania

Grottgera
Ogłoszenie archiwalne

Grottgera Piła, Grottgera

54 - 85 m2

Powierzchnia

78

Mieszkania

Osiedle Sztuk Pięknych
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Sztuk Pięknych Piła, Podchorążych

31 - 109 m2

Powierzchnia

93

Mieszkania

Promienna Premium
Ogłoszenie archiwalne

Promienna Premium Piła, Promienna

31 - 98 m2

Powierzchnia

21

Mieszkania

Osiedle Konstancji
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Konstancji Piła, Kazimierza Wielkiego 12

26 - 80 m2

Powierzchnia

128

Mieszkania

Kossaka
Ogłoszenie archiwalne

Kossaka Piła, Kossaka 19

29 - 70 m2

Powierzchnia

20

Mieszkania

Szklane Tarasy Park Piła
Ogłoszenie archiwalne

Szklane Tarasy Park Piła Piła, Kazimierza Wielkiego 47

39 - 69 m2

Powierzchnia

160

Mieszkania

??????

Rynek pierwotny Piła

Piła to miasto na prawach powiatu położone w województwie wielkopolskim.   Piła to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Pile chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Pile.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Piła

Rynek nieruchomości pierwotnych w Pile jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Pile. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Pile, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Piła rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Pile.

W Pile deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Pile nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Pile kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Pile jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Piła

Deweloperzy w Pile w swojej ofercie rok rocznie posiadają oPiła dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Pile przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Pile znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Pile najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Pile nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Piła rynek pierwotny

Deweloper Piła dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Piła jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Pile. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Pile przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Pile w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Pile i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Piła ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Piła

W Pile wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Pile dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Pile dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Pile.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję