Cztery Pory Roku

Deweloper: ARCHICOM S.A.
od 7.000 zł/m2

Opis inwestycji

TYLKO FUNKCJONALNE MIESZKANIA

Wybierając mieszkanie od dewelopera z ponad 30-letnim doświadczeniem możesz mieć pewność, że zaproponowane rozwiązania zapewnią ci komfort użytkowania każdego dnia. Znajdziesz tu kompaktowe lokale 2-pokojowe, a  jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni – wygodne mieszkania 3- i 4-pokojowe. Ich znakiem rozpoznawczym jest ustawność – oznacza to, że przestrzeń nowego „M” zaaranżujemy pod wszystkie potrzebne funkcje – pracę, naukę, odpoczynek itp. Możliwość połączenia kuchni z salonem pozwoli zachować kontakt z gośćmi w trakcie szykowania przyjęć, zaś wydzielenie osobnej kuchni sprawi, że strefy mieszkania pozostaną jasno wydzielone, co jest atutem np. przy wynajmie nieruchomości.

PRYWATNA PRZESTRZEŃ NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Balkon lub ogródek to dodatkowa przestrzeń odpoczynku, którą zyskujesz w cenie mieszkania. Lampki, siedziska i stolik z napojami to przepis na wakacyjną atmosferę lub wieczór w klimacie hygge. Dwa krzesła i duży koc wystarczą na budowę fortu – hitu każdych dziecięcych urodzin. Niezależnie od tego na co się zdecydujesz – balkon i ogródek urządzisz równie łatwo, co przestrzeń mieszkania.

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ OSIEDLA

Dobre relacje sąsiedzkie są bezcenne i na osiedlu społecznym możesz na nie liczyć. Na Czterech Porach Roku masz gwarancję całodobowej ochrony i systemu kamer monitorujących teren inwestycji. Częściowe ogrodzenie osiedla zapewnia prywatność na częściach przeznaczonych wyłącznie dla mieszkańców. Zmotoryzowani doceniają wjazd na parkingi naziemne regulowane szlabanami i dedykowane miejsca postojowe w garażu podziemnym. Zapewniliśmy również bezpieczną przestrzeń dla najmłodszych – dużą strefę zabaw ze specjalną powierzchnią, która pozwoli uniknąć otarć i zbitych kolan.

BOGATA OFERTA SPĘDZANIA CZASU WOLNEGO

Korzystaj z własnego centrum rekreacji na osiedlu. Tuż przy domu pograsz w piłkę lub tenisa. Do wyłącznego użytku mieszkańców przewidziano dobrze wyposażony klub fitness, w którym możesz szlifować formę w pochmurne dni. Wspólnie z przyjaciółmi możecie spotkać się w osiedlowym klubie mieszkańca, gdzie czas upłynie przy grach video lub planszówkach.

DOŁĄCZ DO ZGRANEJ SPOŁECZNOŚCI

Odwiedź zrealizowane etapy Czterech Pór Roku i przekonaj się, że to miejsce przyjaznych relacji, zachęcające do wypoczynku i spotkań z sąsiadami. Projekt osiedla społecznego na wrocławskim Jagodnie uwzględnia pełne zieleni i słońca miejsca sprzyjające integracji. Znajdziesz tu place zabaw, miejsca do sąsiedzkiego grillowania i wygodne ławeczki. Życie osiedla toczy się także on-line, aktywnie funkcjonująca społeczność internetowa wspólnie omawia bieżące sprawy i inicjuje spotkania na świeżym powietrzu.

PRĘŻNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ DZIELNICA WROCŁAWIA

Południe Wrocławia od lat cieszy się największym zainteresowaniem wrocławian. Nic dziwnego – Jagodno charakteryzuje się zieloną okolicą o walorach rekreacyjnych, a także rozbudowanym zapleczem handlowo-usługowym. W pobliżu Czterech Pór Roku znajdują się m.in. supermarket, sklepy, apteka czy lokalne pizzerie.  Atutów lokalizacji dopełnia dobrze rozwinięta sieć komunikacji, wraz z rozbudowywaną ulicą Buforowej, na której pojawi się drugi pas ruchu, chodniki i ścieżki rowerowe. Istniejącą sieć połączeń autobusowych (5 linii) w przyszłości uzupełni tramwaj, na który urzędnicy przewidzieli rezerwę terenową. Do osiedla prowadzą niedawno oddane ulice Komedy i Kajdasza.

Najważniejsze informacje

  • Cena za m2od 7.000 zł
  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 49 do 74 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań460
  • DzielnicaKrzyki
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaKomedy

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 10
Liczba kondygnacji: 5
Liczba apartamentów: 460
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję