Opis inwestycji

Oporów – przyjazna przestrzeń do życia
Osiedle Awipolis u zbiegu ulic Avicenny i Jordanowskiej stanowi naturalne przedłużenie cieszącego się renomą Oporowa, wraz z tym, co w tej dzielnicy najlepsze. Bliskość zieleni, willowe sąsiedztwo i kameralna, miasteczkowa atmosfera tworzą przyjemne miejsce do zamieszkania. Awipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle w tej dzielnicy – z uliczkami, szpalerami klonów i lip, zielonymi dziedzińcami, placami zabaw i miejscem odpoczynku dla dorosłych. Minimalistyczna i nowoczesna architektura osiedla wykorzystuje walory działki i zielonego otoczenia – pozwól je sobie przybliżyć.

Więcej przestrzeni na wszystko
Znakiem rozpoznawczym Archicomu są wyjątkowo ustawne mieszkania, w których każdy m2 ma swoje przeznaczenie. Niezależnie od metrażu nasze projekty gwarantują doskonałe doświetlenie, swobodę komunikacji i miejsca na przechowywanie codziennych rzeczy. Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 36 do 81 mkw. Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 4,5 m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 2.5m wysokości –100 % powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty gwarantują mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otoczenie.

Nowoczesny klub fitness tylko dla mieszkańców
Poranne rozciąganie, kilometry na bieżni przy niepogodzie, a może joga na wyciszenie i zakończenie dnia? Niezależnie od tego, jaki trening lubisz – możesz bez ograniczeń korzystać z klubu fitness, wyposażonego w nowoczesny sprzęt sportowy. Klub jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców osiedla, więc nie musisz obawiać się, że tym razem nie uda Ci się skorzystać z wolnego sprzętu. Poznawaj sąsiadów, umawiaj się na wspólne treningi, dbaj o formę i oszczędzaj czas każdego dnia dzięki strefie fitness w Awipolis.

Codzienna wygoda na osiedlu
Osiedle zostało zaprojektowane z uwzględnieniem małych i dużych udogodnień. Do mieszkań i garaży podziemnych prowadzą ciche windy. Osiedle dysponuje licznymi miejscami ogólnodostępnymi dla mieszkańców i ich gości. Na terenie inwestycji znajdą się też miejsca dla motorów, więc masz pewność, że twój jednoślad spędzi noc w bezpiecznym zaciszu. Na Awipolis dostępne są komórki lokatorskie, przy wejściach do klatek schodowych znajdują się stojaki na rowery, a dodatkowym udogodnieniem są rowerownie i wózkownie znajdujące się w każdym budynku.

Usługi na wyciągnięcie ręki
Szybkie zakupy zrobisz w ciągu kilku minut tuż za rogiem własnego mieszkania, ponieważ w nowym etapie inwestycji zostanie oddana do użytku mieszkańców Żabka. Docelowo na terenie osiedla powstanie 600 m2 powierzchni handlowo-usługowej. Niezapowiedziani goście? Leniwy poranek? Szybki i nieograniczony dostęp do ulubionych produktów masz na wyciągnięcie ręki. Na większe zakupy możesz wybrać się do pobliskiego dyskontu, a wracając z pracy, po drodze zahaczysz o kilka większych supermarketów. W weekend w ciągu 7 minut dotrzesz do Centrum Handlowego Bielany. Awipolis jest świetnie połączone ze centralnymi punktami w mieście. Z pętli tramwajowej Oporów 4 liniami wyruszysz w stronę Placu Dominikańskiego, Grunwaldzkiego, osi Legnickiej czy Księża. Autobusem – w stronę ścisłego Centrum, Krzyków, Brochowa, Gaju i Psiego Pola. Koleją podmiejską ze stacji Wrocław Zachód w 10 minut dotrzesz na Dworzec Główny.

Zieleń i wypoczynek tuż za progiem
Pomysł na aktywne popołudnie? Parki to drugie imię tej okolicy. Kilkanaście minut spaceru i jesteś w Parku Grabiszyńskim, gdzie zabierzesz psa na tor przeszkód, spróbujesz sił w golfa lub po prostu odpoczniesz po pracy. Weekend z dziećmi spędzisz w Parku Mamuta, gdzie pociechy spędzą czas na zabawie, a ty wreszcie nadrobisz zaległości książkowe. Na jogging ruszysz wzdłuż Ślęzy i dotrzesz do Lasku Oporowskiego. To również świetne miejsce na piknik. Całorocznym magnesem rekreacyjnym bardzo blisko osiedla będzie nowoczesny, modelowy park sportowy i kąpielisko Oporów. W jego ofercie znajdą się baseny, wodny plac zabaw, staw rybny, mini kręgielnia i boiska. Zielona, pełna atrakcji okolica osiedla tworzy miejsce przyjazne rodzinom i wielbicielom aktywnego wypoczynku.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoDolnośląskie
  • Metrażod 37 do 81 m2
  • PowiatWrocław
  • Termin oddaniaOddane do użytkowania
  • MiejscowośćWrocław
  • Liczba mieszkań67
  • Rodzaj ofertyMieszkanie
  • UlicaJordanowska

Szczegóły inwestycji

Liczba budynków: 5
Liczba kondygnacji: 4
Liczba apartamentów: 67
Wysokość pomieszczeń: 2,6-2,8
Standard wykończenia: standard deweloperski
Miejsca postojowe: miejsca postojowe naziemne, miejsca postojowe podziemne
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję