Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /controller/classified.php on line 243

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /controller/classified.php on line 244

Notice: Trying to get property 'name' of non-object in /controller/classified.php on line 244
Osiedle w Hortnsjach, Kraków — mieszkania od dewelopera | Villare.pl

Osiedle w Hortnsjach

Deweloper:

Opis inwestycji

TO KAMERALNE OSIEDLE USYTUOWANE NA SPOKOJNYCH, CICHYCH, ZIELONYCH TERENACH OBRZEŻY KRAKOWA Z 12 MIESZKANIAMI W DWULOKALOWYCH BUDYNKACH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ.

W ofercie znajdują się lokale o szerokim wachlarzu metraży liczące od 48 do 92 m2 Wszystkie mieszkania położone na parterze posiadają ogródki natomiast dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest nieużytkowe poddasze, które po zaaranżowaniu daje nam około 20 m2 dodatkowej powierzchni mieszkalnej.

W naszej nowej inwestycji mamy w ofercie sześć funkcjonalnych 3 pokojowych mieszkań znajdujących się na parterze. Przynależą do nich ogródki o powierzchni od 35 m2 do 72 m2.

Sześć funkcjonalnych 3 pokojowych mieszkań znajdujących się na piętrze, każde z nich posiada osobne wejście. Mieszkania na piętrze mają duże wysokie poddasze. Po adaptacji można uzyskać ok 25 m2 dodatkowej powierzchni użytkowej .

Różnorodne rozkłady przestrzenne i dobrze doświetlone wnętrza pozwolą wybrać lokal odpowiadający różnego rodzaju potrzebom. Warto dodać, że w niedalekiej odległości od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklepy i aż 6 przedszkoli. Miejsce to jest idealne dla osób, które szukają mieszkania, ale nie chcą mieszkać w dużych blokowiskach, cenią sobie ciszę i spokój. Spokojna, niska zabudowa jednorodzinna oraz dużo terenów zielonych wokół nadaje osiedlu rodzinny, przyjazny charakter.

Solidne wykonanie i materiały użyte przy budowie i wykończeniu budynków gwarantują mieszkańcom komfort. Mieszkania usytuowane są na południowy – zachód co gwarantuje odpowiednio dobre nasłonecznienie. Każde mieszkanie ma osobne wejście, mieszkania na parterze mają wejście bezpośrednio z poziomu terenu, natomiast mieszkania na piętrze mają osobną, tylko do użytku właścicieli klatkę schodową.

Dużą zaletą mieszkań jest ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, co oprócz walorów estetycznych (brak kaloryferów), daje wymierne korzyści w postaci niższych rachunków za ogrzewanie.

Najważniejsze informacje

  • WojewództwoMałopolskie
  • Metrażod 35 do 72 m2
  • PowiatKraków
  • Termin oddaniaII kw. 2022
  • MiejscowośćKraków
  • Liczba mieszkań12
  • Rodzaj ofertyDom
  • UlicaZakarczmie

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję