Nowe inwestycje na sprzedaż - Jelenia Góra | Villare.pl

Villa Vinci

Villa Vinci Jelenia Góra, Mickiewicza 30

37 - 84 m2

Powierzchnia

39

Mieszkania

Osiedle Parkowe
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Parkowe Jelenia Góra, Czarnoleska 49A

81 - 104 m2

Powierzchnia

54

Mieszkania

Oko Karkonoszy
Ogłoszenie archiwalne

Oko Karkonoszy Jelenia Góra, Os. Rakownica

37 - 59 m2

Powierzchnia

105

Mieszkania

Osiedle Młynówka
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Młynówka Jelenia Góra, Pijarska

24 - 84 m2

Powierzchnia

110

Mieszkania

Rynek pierwotny Jelenia Góra

Jelenia Góra to miasto na prawach powiatu położone w województwie dolnośląskimJelenia Góra to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Jeleniej Górze chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Jeleniej Górze.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Jelenia Góra

Rynek nieruchomości pierwotnych w Jeleniej Górze jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Jeleniej Górze, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Jelenia Góra rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Jeleniej Górze.

W Jeleniej Górze deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Jeleniej Górze nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Jeleniej Górze kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Jeleniej Górze jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Jeleniej Górze zaczynają się nawet od ok. 4 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Jelenia Góra

Deweloperzy w Jeleniej Górze w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Jeleniej Górze przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Jeleniej Górze znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Jeleniej Górze najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Jeleniej Górze nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Jelenia Góra rynek pierwotny

Deweloper Jelenia Góra dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Jelenia Góra jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Jeleniej Górze. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Jeleniej Górze przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Jeleniej Górze w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Jeleniej Górze i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Jelenia Góra ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Jelenia Góra

W Jeleniej Górze wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Jeleniej Górze dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Jeleniej Górze dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Jeleniej Górze.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję