Nowe inwestycje na sprzedaż - Inowrocław | Villare.pl

Rąbin Park

Rąbin Park Inowrocław, 59 Pułku Piechoty

32 - 99 m2

Powierzchnia

152

Mieszkania

Loft 38
od 6.100 zł/m2

Loft 38 Inowrocław, ks. Piotra Wawrzyniaka

40 - 90 m2

Powierzchnia

35

Mieszkania

Nowa Fregata
Ogłoszenie archiwalne

Nowa Fregata Inowrocław, Daszyńskiego 6-8

25 - 83 m2

Powierzchnia

56

Mieszkania

Osiedle Krzywoustego
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Krzywoustego Inowrocław, Krzywoustego

39 - 82 m2

Powierzchnia

90

Mieszkania

Aleja Różana
Ogłoszenie archiwalne

Aleja Różana Inowrocław, W. Szymborskiej

36 - 63 m2

Powierzchnia

36

Mieszkania

Apartamenty Solanki
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Solanki Inowrocław, Rąbińska

52 - 57 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Apartamenty Wiecanowo
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Wiecanowo Inowrocław, Wiecanowo

48 - 87 m2

Powierzchnia

14

Mieszkania

Rynek pierwotny Inowrocław

Inowrocław to miasto na prawach powiatu położone w województwie kujawsko-pomorskimInowrocław to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Inowrocławiu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Inowrocławiu.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Inowrocław

Rynek nieruchomości pierwotnych w Inowrocławiu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Inowrocławiu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Inowrocławiu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Inowrocław rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Inowrocławiu.

W Inowrocławiu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Inowrocławiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Inowrocławiu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Inowrocławiu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Inowrocławiu zaczynają się nawet od ok. 5 000 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Inowrocław

Deweloperzy w Inowrocławiu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Inowrocławiu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Inowrocławiu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Inowrocławiu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Inowrocławiu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Inowrocław rynek pierwotny

Deweloper Inowrocław dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Inowrocław jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Inowrocławiu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Inowrocławiu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Inowrocławiu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Inowrocławiu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Inowrocław ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Inowrocław

W Inowrocławiu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Inowrocławiu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Inowrocławiu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Inowrocławiu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję