Nowe inwestycje na sprzedaż - Rybnik | Villare.pl

Boguszowicka
od 5.300 zł/m2

Boguszowicka Rybnik, Boguszowicka

9

Mieszkania

Osiedle Sosnowa
od 5.531 zł/m2

Osiedle Sosnowa Rybnik, Sosnowa

34 - 84 m2

Powierzchnia

144

Mieszkania

Rajskie Tarasy
od 4.507 zł/m2

Rajskie Tarasy Rybnik, Sztolniowa

39 - 77 m2

Powierzchnia

45

Mieszkania

Osiedle Różane
od 4.488 zł/m2

Osiedle Różane Rybnik, Gotartowice, Wolna

46 - 78 m2

Powierzchnia

178

Mieszkania

APARTAMENTY POPIELÓW
Ogłoszenie archiwalne

APARTAMENTY POPIELÓW Rybnik, Konarskiego 46

51 - 114 m2

Powierzchnia

22

Mieszkania

Cztery Mosty
Ogłoszenie archiwalne

Cztery Mosty Rybnik, Zamysłowska

31 - 71 m2

Powierzchnia

16

Mieszkania

Apartamenty Szafirowe
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Szafirowe Rybnik, Wolna 221A-221C

26 - 257 m2

Powierzchnia

42

Mieszkania

Osiedle Parkowa
Ogłoszenie archiwalne

Osiedle Parkowa Rybnik, Parkowa 2

30 - 96 m2

Powierzchnia

69

Mieszkania

RESIDENCE PARK
Ogłoszenie archiwalne

RESIDENCE PARK Rybnik, Witolda Lutosławskiego 28

48 - 82 m2

Powierzchnia

18

Mieszkania

Apartamenty Magnolia
Ogłoszenie archiwalne

Apartamenty Magnolia Rybnik, Raciborska 158

61 - 75 m2

Powierzchnia

12

Mieszkania

Rynek pierwotny Rybnik

Rybnik to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Rybnik to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Rybniku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Rybniku.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Rybnik

Rynek nieruchomości pierwotnych w Rybniku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Rybniku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Rybniku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Rybnik rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Rybniku.

W Rybniku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Rybniku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Rybniku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Rybniku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Rybnik

Deweloperzy w Rybniku w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Rybnik dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Rybniku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Rybniku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Rybniku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Rybniku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Rybnik rynek pierwotny

Deweloper Rybnik dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Rybnik jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Rybniku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Rybniku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Rybniku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Rybniku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Rybnik ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Rybnik

W Rybniku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Rybniku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Rybniku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Rybniku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję