O2 Osiedle

O2 Osiedle Płońsk, Klonowa

27 - 77 m2

Powierzchnia

134

Mieszkania

Osiedle Nad Płonką

Osiedle Nad Płonką Płońsk, Szkolna

38 - 85 m2

Powierzchnia

118

Mieszkania

Aura Park
od 4.800 zł/m2

Aura Park Płońsk, Letnia

35 - 90 m2

Powierzchnia

116

Mieszkania

Osiedle Enklawa

Osiedle Enklawa Płońsk, Szkolna 104

45 - 68 m2

Powierzchnia

300

Mieszkania

Rynek pierwotny Płońsk

Płońsk to miasto na prawach powiatu położone w województwie mazowieckim.  Płońsk to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Płońsku chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Płońsku.

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Płońsk

Rynek nieruchomości pierwotnych w Płońsku jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Płońsku. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Płońsku, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Płońsk rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Płońsku.

W Płońsku deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Płońsku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Płońsku kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Płońsku jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach. Dodajmy do tego, że ceny nowego mieszkania w Płońsku zaczynają się nawet od ok. 4 600 zł/mkw! 

 

Nowe mieszkania Płońsk

Deweloperzy w Płońsku w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Płońsku przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Płońsku znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Płońsku najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Płońsku nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Płońsk rynek pierwotny

Deweloper Płońsk dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Płońsk jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Płońsku. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Płońsku przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Płońsku w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Płońsku i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Płońsk ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Płońsk

W Płońsku wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Płońsku dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Płońsku dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Płońsku.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję