Osiedle Paryskie

Osiedle Paryskie Żory, Paryska 7

60

Mieszkania

City Park Żory
od 4.500 zł/m2

City Park Żory Żory, Śródmieście, Al. Wojska Polskiego 4B

19 - 103 m2

Powierzchnia

77

Mieszkania

ŻORRO
Ogłoszenie archiwalne

ŻORRO Żory, Handlowa

29 - 115 m2

Powierzchnia

51

Mieszkania

City Park Żory
Ogłoszenie archiwalne

City Park Żory Żory, Śródmieście, Al. Wojska Polskiego 4B

19 - 103 m2

Powierzchnia

77

Mieszkania

Rynek pierwotny Żory

Żory to miasto na prawach powiatu położone w województwie śląskim.  Żory to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Żorach chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Żorach.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Żory

Rynek nieruchomości pierwotnych w Żorach jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Żorach. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Żorach, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Żory rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Żorach.

W Żorach deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Żorach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Żorach kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Żorach jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Żory

Deweloperzy w Żorach w swojej ofercie rok rocznie posiadają o Żory dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Żorach przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Żorach znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Żorach najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Żorach nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Żory rynek pierwotny

Deweloper Żory dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Żory jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Żorach. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Żorach przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Żorach w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Żorach i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Żory ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Żory

W Żorach wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Żorach dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Żorach dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Żorach.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję