Nowe inwestycje na sprzedaż - Kołobrzeg | Villare.pl

Młyńska10
od 6.800 zł/m2

Kołobrzeg, Centrum, Młyńska 10

27 m2

Powierzchnia

140

Mieszkania

Solny Resort

Kołobrzeg, A. Fredry 5

27 m2

Powierzchnia

143

Mieszkania

Nadmorskie Tarasy
od 14.000 zł/m2

Kołobrzeg, Towarowa 14

24 m2

Powierzchnia

244

Mieszkania

Porta Mare Baltica
od 9.470 zł/m2

Kołobrzeg, gen. Stanisława Maczka 1-21

34 - 70 m2

Powierzchnia

336

Mieszkania

Perłowa Przystań Sianożęty
od 11.900 zł/m2

Kołobrzeg, Lotnicza

34 - 154 m2

Powierzchnia

112

Mieszkania

Perłowa Przystań Kołobrzeg
od 6.900 zł/m2

Kołobrzeg, Sienkiewicza 28A

30 - 66 m2

Powierzchnia

207

Mieszkania

Artyleryjska 2
od 5.300 zł/m2

Kołobrzeg, Artyleryjska 2

44 - 135 m2

Powierzchnia

51

Mieszkania

Mazowiecka Park
od 6.202 zł/m2

Kołobrzeg, Mazowiecka 4

40 - 100 m2

Powierzchnia

149

Mieszkania

Polanki Aqua

Kołobrzeg, Wylotowa

38 - 82 m2

Powierzchnia

437

Mieszkania

Bałtycka 22
od 12.290 zł/m2

Kołobrzeg, Bałtycka 22

69

Mieszkania

Rynek pierwotny Kołobrzeg

Kołobrzeg to miasto na prawach powiatu położone w województwie zachodniopomorskim.  Kołobrzeg to także duży ośrodek gospodarczy, kulturalny i naukowy w Polsce. Nieustanny rozwój miasta oraz napływ nowych mieszkańców sprawia, że deweloperzy w Kołobrzegu chętnie inwestują pieniądze w nowe nieruchomości przyczyniając się do rozwoju rynku nieruchomości pierwotnych w Kołobrzegu.

 

 

Rynek nieruchomości pierwotnych Kołobrzeg

Rynek nieruchomości pierwotnych w Kołobrzegu jest niewielki w porównaniu z innymi miastami w Polsce. Mimo to wiele osób decyduje się kupić nowe mieszkanie w Kołobrzegu. Tym samym powstają nowe osiedla mieszkaniowe w Kołobrzegu, które uzupełniają ofertę dostępną na rynku nieruchomości. Kołobrzeg rynek pierwotny mimo że nie należy do największych w kraju oferuje szereg nowych mieszkać z których każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet osoby które wolą dom kosztem mieszkania, mogą kupić nowy dom od dewelopera w Kołobrzegu.

W Kołobrzegu deweloperzy oferują nieruchomości niemal we wszystkich częściach miasta. Niemniej większość deweloperów buduje w Kołobrzegu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp. Dodatkowo  nowe mieszkania w Kołobrzegu kuszą niskimi cenami. Koszt zakupu metra kwadratowego nowego mieszkania w Kołobrzegu jest średnio o połowę mniejsza niż w dużych Polskich miastach.

 

Nowe mieszkania Kołobrzeg

Deweloperzy w Kołobrzegu w swojej ofercie rok rocznie posiadają około dwustu nowych mieszkań i domów czekających na nowych mieszkańców. Zdecydowana większość nowo wybudowanych mieszkań w Kołobrzegu przeznaczona jest na użytek indywidualny. W śród oferty deweloperów z Kołobrzegu znaleźć można zarówno kawalerki jak i mieszkania kilkupokojowe. Niemniej deweloperzy w Kołobrzegu najchętniej oferują nowe mieszkania dwu i trzypokojowe o powierzchni od 35 do 78 m2. Większość deweloperów buduje w Kołobrzegu nowe mieszkania rozmieszczone strategicznie tzn. niezależnie od okolicy w której się znajdują, klienci otrzymują łatwy dostęp do komunikacji miejskiej a także do różnych instytucji: żłobków, przedszkoli, szkół itp.

 

Domy Kołobrzeg rynek pierwotny

Deweloper Kołobrzeg dostrzegając zmiany które nastąpiły w ostatnich latach coraz chętniej oferuje swoim klientom nowe domy. Kołobrzeg jest miastem w którym osiedla domów powstają w bliskiej odległości od centrum. Osoby szukające mieszkań o wysokim standardzie z pewnością znajdą coś dla siebie w Kołobrzegu. Rynek pierwotny osiedli mieszkaniowych charakteryzuje się bardzo wysoką różnorodnością projektów i ich innowacyjnością. Nowe domy z rynku pierwotnego w Kołobrzegu przeznaczone są na użytek indywidualny. Deweloperzy oferują nowe domy Kołobrzegu w zabudowie szeregowej i bliźniaczej dzięki czemu nieruchomości te dostosowane są do kieszeni klienta. Najbardziej wymagający klienci znajdą zatem odpowiedni dla siebie nowy dom w Kołobrzegu i będą w stanie komfortowo z niego korzystać. Nowe domy. Kołobrzeg ma wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom nieruchomości również na tym polu.

 

Lokalni deweloperzy Kołobrzeg

W Kołobrzegu wbrew ogólnopolskim trendom inwestycje deweloperskie realizowane są przez lokalnych deweloperów którzy doskonale znają rynek nieruchomości pierwotnych w Kołobrzegu dzięki czemu oferują klientom nowe mieszkania w Kołobrzegu dostosowane do potrzeb rynku nieruchomości. Posiadają oni szeroki wachlarz nowych mieszkań i domów dbając o to aby każdy znalazł odpowiednie dla siebie nowe mieszkanie w Kołobrzegu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Akceptuję